Snow Music Show we włoskich górach – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Na uczestników wyjazdu narciarskiego Snow Music Show Silver do Madonna di Campiglio we Włoszech czekają liczne atrakcje, m.in. koncert zespołu Kamp!. Bilety na wyjazd możecie zarezerwować za pośrednictwem naszej strony.

Snow Music Show 2014 to unikalne w swojej nowej formie wydarzenie muzyczne we włoskich górach, gdzie będziecie mogli w komfortowych warunkach cieszyć się stokami narciarskimi, korzystać ze specjalnie przygotowanych przez BFC atrakcji oraz bawić się przy muzyce w najlepszym wydaniu.

W PROGRAMIE:

– koncert KAMP!
– występy MC Jacob A
– sety DJ-skie Ricardo & Tenessee
– pokazy street magic ’Ted’a

Kamp będą główną gwiazdą Snow Music Show
Madonna di Campiglio to najbardziej znany ośrodek narciarski włoskich Dolomitów. Co roku rozgrywany jest tu Puchar Świata, na który zjeżdża się kadra narciarska i snowboardowa, co świadczy o prestiżu tego miejsca i bogactwie tras. Elegancki kurort jest niezwykle malowniczo położony, w otoczeniu lasów, a w samych jego sercu tętni życie w restauracjach, klubach i ekskluzywnych butikach.
Dla osób uczących się lub zainteresowanych rozpoczęciem nauki jazdy na nartach, snowboardzie, czeka wykwalifikowana kadra instruktorów BFC.
Więcej informacji:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →