Snapchat chce być drugim TikTokiem?

435
News
Snapchat zastępuje TikToka

W popularnym serwisie społecznościowym - Snapchacie, będzie możliwe dodawanie ścieżki dźwiękowej do filmów video.

Snapchat stawia na muzykę

Snapchat podpisał umowy z takimi dużymi wytwórniami muzycznymi jak Universal czy Warner. Kolejne mają być podpisywane w najbliższym czasie. Dzięki temu użytkownicy otrzymają dostęp do bogatej bazy piosenek, z których będą mogli do woli korzystać.

Podczas korzystania ze Snapchata z opcją dodawania muzyki zobaczymy na ekranie tytuł danego utworu oraz  jego wykonawcę. Będziemy mogli również odsłuchać piosenkę w całości w wybranym muzycznym serwisie streamingowym.

Snapchat

Snapchat chce być drugim TikTokiem?

Dodawanie muzyki do materiałów wideo tworzonych przez użytkowników było do tej pory znakiem rozpoznawczym TikToka. Snapchat próbuje wejść w buty chińskiego konkurenta, po tym, gdy ten jest na cenzurowanym w USA (Donald Trump uważa, że TikTok może być wykorzystywany przez Chiny do dezinformacji i szpiegowania i zapowiada zakaz korzystania z serwisu).

Właściciele Snapchata zapowiadają, że możliwość dodawania muzyki do filmików ma wyzwolić kreatywność i energię w osobach korzystających z serwisu.

Muzyczny dodatek dla użytkowników anglojęzycznych ma pojawić się jesienią bieżącego roku. Nie wiadomo niestety, kiedy dodatek pojawi się w naszym kraju. Już teraz opcja dźwiękowa testowana jest w Nowej Zelandii i w Australii.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imorezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.