Smolna zdradza gwiazdy na jesień i zimę!

News

Chris Liebing, Dj Nobu, Karenn live, Laurent Garnier i wielu wielu innych! Sprawdź kto jeszcze wystąpi tej jesieni na Smolnej.

Warszawski klub Smolna przedstawił dziś listę artystów, których będzie gościł w najbliższych miesiącach. Jak zwykle klub utrzymuje światowy poziom zapraszając największe legendy muzyki elektronicznej.

Smolna – jesień/zima 2019

Adriana Lopez, Adriatique, Answer Code Request, Bicep dj set, Bondi, Boris, Brodinski, Catz 'N Dogz, Chris Liebing, Dj Nobu, Eelke Kleijn, Gerd Janson, Karenn live, Kobosil, Kollektive Turmstrasse, Laurent Garnier, Len Faki, Mall Grab, Marco Bailey, Midland, Nite Fleit, Oliver Huntemann, Oliver Koletzki, Pariah, Purple Disco Machine, Reiner Zonneveld live, Shlomi Aber, Skin On Skin, Skream, Somewhen

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Smolna - line up jesień/zima

Smolna – line up jesień/zima

Smolna – idą zmiany

Ale to nie koniec niespodzianek. Ogłoszenie było również okraszone komunikatem Smolnej, który zapowiada zmiany. Co o nich sądzicie?

W tym roku podjęliśmy decyzję o całkowitym zakończeniu tworzenia wydarzeń piątkowych i sobotnich FB. Facebook pozostaje tylko jako przestrzeń artystyczna do publikacji naszych artworków, filmów, koncertów i eventów niestandardowych. Jedyne miejsce, gdzie od września znajdziecie informacje o piątkowo-sobotnich wydarzeniach to nasza strona internetowa – www.smolna38.com. Jej nowa odsłona razem z pełnym harmonogramem do października zostanie opublikowana w poniedziałek 19 sierpnia.

Pewne rzeczy pozostaną jednak bez zmian:

Część rzeczy mimo upływu lat zostaje niezmienna – no photo policy, no presale, selekcja, której będziemy pilnować jak nigdy wcześniej.

Na koniec włodarze Smolnej dodają:

Ustalamy też jasne zasady dotyczące przyszłych eventów. Piątek i Sobota – start zawsze o 23:30, koniec nie wcześniej niż 8:00, a cena biletu max. 40 zł. Obydwa dni z wcześniej otwartym Hideoutem od godziny 21:00 i obniżoną stawką za wejście do 20 zł po 5:30. Niezależnie od imprezy i w piątek i w sobotę zawsze będą otwarte dwie sale – Patio i Main.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →