BLNDR i Marla Singer zagrają w Smolnej: rozgrzewka!

News

Anja Kraft wybrała 10 utworów, które musisz znać "po pierwszym bicie" przed sobotnią imprezą z BLNDR i Marla Singer w warszawskim klubie Smolna z okazji 10-lecia imprezowego projektu "electrified.".

electrified., to projekt Anji Kraft, który powstał 10 lat temu. Pod tym szyldem pojawiały się audycje radiowe czy imprezy, na których dzięki współpracy z klubami zapraszani byli m.in. Lakker, Hector Oaks, Yan Cook, Conforce, I/Y czy Ø [PHASE]. Co szykuje Anja na 10-lecie i własne urodziny? W klubie Smolna pojawi się cały aktualny skład kolektywu (Anja Kraft, Yellen, Maciek Głębocki i Zariush) oraz dwóch specjalnych gości.

Na okrągłą, dziesiątą rocznicę naszej działalności zdecydowałam się na dość egzotyczne połączenie: Marla Singer, czyli żywe srebro 😉 Na scenie działa od kilku lat, a szturmem porywa parkiety na całym świecie – niedługo rusza w tour po obu Amerykach oraz Azji! Jego produkcje kojarzyć możecie z takich labeli jak np. Nachtstrom Schallplatten. BLNDR mimo młodego wieku doskonale kojarzony jest z takimi labelami jak Hypnus czy Annulled. Przedstawiciel głębokich, hipnotycznych dźwięków wprowadzających w swoisty trans każdego odbiorcę – zapewnia.
Anja wybrała także 10 numerów, które przybliżą Wam muzyczne sylwetki headlinerów przed sobotnim wydarzeniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →