Słynny klub Egg London rozpoczął akcję crowdfundingową, aby uzbierać fundusze na dalsze funkcjonowanie

News
Egg London - klub walczy o przetrwanie

Egg London grozi trwałe zamknięcie. Właściciele klubu poprosili o pomoc wszystkich, którym nie jest obojętny los tego legendarnego miejsca.

Egg London – klub walczy o przetrwanie

Czteropiętrowy Egg London o powierzchni 900 m2, postawił sobie za cel uzbieranie 200 tysięcy funtów na utrzymanie otwartych drzwi w 2021 roku. Fundusze będą zbierane na jednej ze stron crowdfundingowych. Wśród nagród za datki na kampanię znajdziemy darmowe bilety, stoliki VIP z napojami, meet&greet z artystami i inne atrakcje.

Potrzebujemy pomocy, aby uratować nasze miejsce, które od przeszło 17 lat dostarcza wam rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Egg London nie mogliśmy otworzyć od marca, to prawdziwy dramat dla całej naszej załogi. Naszym głównym celem jest upewnienie się, że będziemy w stanie dać radę opłacić czynsz i wszystkie niezbędne rachunki – piszą organizatorzy zbiórki

Kampanię crowdfundingową Egg London możecie wesprzeć pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

egg london

Egg London – kultowe miejsce na brytyjskiej mapie muzycznej

Egg London swoją siedzibę ma w Kings Cross w północnym Londynie. Miejsce to od początku promowało wykonawców techno i house, jednak obecnie oprócz tych gatunków regularnie pojawiają się tam również różnorodni artyści z obrębu szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również