Słynny angielski DJ napisał książkę

Fot. Materiały prasowe
News
John "Jay" Shepheard w nowej roli

Książkę zatytułowaną The Times, której autorem jest John "Jay" Shepheard można znaleźć na Amazonie i w wybranych punktach w Berlinie.

John „Jay” Shepheard w nowej roli

Popularny DJ i producent John „Jay” Shepheard opublikował debiutancką powieść inspirowaną brytyjskim przemysłem muzycznym i klubowym. The Times opowiada o wzlocie i upadku pięcioosobowego zespołu rave’owego The Times, który w latach 90-tych stał się gwiazdą, a następnie rozpadł się na przełomie wieków. Napisana z punktu widzenia każdego z członków zespołu, powieść opisuje różne ścieżki, którymi podążają muzycy: życie rodzinne na przedmieściach, nielegalne romanse, weganizm i alkoholizm.

Shepheard pracował w przemyśle muzycznym, zanim zaczął wydawać i koncertować jako profesjonalny DJ i producent.  Brytyjski artysta zaczął pisać The Times po traumatycznym doświadczeniu w 2018 roku, które skończyło się dla niego prawie  śmiercią. Shepheard znalazł się wtedy w trzydniowej śpiączce i przeszedł krytyczną dla jego zdrowia operację.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

John "Jay" Shepheard w nowej roli

Fot. Materiały prasowe

Czuję, że byłem pisarzem przez całe moje życie. Po prostu nie zapisywałem niczego aż do teraz – komentuje Shepheard.

Opublikowany przez Fifty Seven Press The Times, jest już dostępny na Amazonie. Książkę możemy zakupić też w berlińskich miejscówkach, takich, jak np.: Cafe Mugrabi czy w sklepie płytowym The Ghost.

John „Jay” Shepheard – bogata kariera brytyjskiego artysty

John „Jay” Shepheard to doświadczony gracz na scenie elektronicznej. Brytyjczyk z urodzenia, Berlińczyk z potrzeby serca. Związany z takimi labelami jak Diyanamic, Pets Recordings, Freerange, Buzzin Fly, Paper Rebirth, Poker Flat czy Compost Black Label, prowadzi również szanowany, autorski Retrofit. Występuje w Europie, Australii, Azji i każdym liczącym się klubie i festiwalu m.in.: Panorama Bar, Fabric London, Arma 17 Moscow i Secretsundaze Off- Sonar.

Jay Shepheard – Red Tape (Original Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →