SLG gościem audycji BE 4

News

W najbliższą sobotę 8. grudnia gościem specjalnym naszej audycji BE 4 na falach Czwórki będzie SLG. Oczywiście nie zabraknie też świeżej muzyki i najciekawszych teledysków!

Pod pseudonimem SLG kryje się znakomity wodzirej, który nadaje kolorytu klubowym parkietom zarówno swoimi live actami, jak i setami DJ-skimi. Na doskonaleniu tych pierwszych spędził początkowe lata działalności muzycznej, z czasem zasługując na miano jednego z czołowych minimal-tech-housowych live performerów w naszym kraju. Od pewnego czasu pojawia się w klubach również w roli DJ-aa, energicznie przemierzając w swoich setach różnorodne obszary tanecznej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta ostatnio promuje swoją najnowszą EP-kę ’Potop’, wydaną nakładem szwedzkiej oficyny Studio Barnhus, oraz utwór ’Loud Sandra’, który został nagrany wspólnie z Catz 'N Dogz na potrzeby kompilacji ’Watergate X’.

SLG będzie gościem naszej sobotniej audycji BE 4 na falach Czwórki. Oprócz tego prowadzący Alex Kubaczewski zaprezentuje najciekawsze klipy i garść muzycznych premier. Zapowiada się doskonała rozgrzewka przed nocnymi klubowymi szaleństwami! Startujemy o 19:00!

Rozkład jazdy audycji BE 4:

08.12.2012: SLG (Pets Recordings / Łódź)

15.12.2012: CHUPAX + Siapa Bum (Electrocapital / Warszawa)

22.12.2012: JACOB SEVILLE (Barcelona / Poznań)

29.12.2012: MR. LEX & NOVIKA live! (Warszawa)

05.01.2013: DIRTYSOUNDS (Lublin)

12.01.2013: THE SAME live! (Warszawa)

19.01.2013: BARTOSZ SMOLAREK (Warszawa)


SŁUCHAJ CZWÓRKI

TRACKLISTY Z AUDYCJI BE 4

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →