Śladami Roberta Babicza i Ten Walls. Max Tresher i RobotNeeds Oil debiutują w wytworni Dear Deer 

Duet polskich producentów Max Tresher & RobotNeeds Oil ponownie łączą siły. Składająca się z dwóch utworów EP-ka Another Life jest już dostępna za sprawą wytwórni Dear Deer. Posłuchajcie.

Trudno zliczyć ile razy gościli w notowaniach TOP10 czy TOP100 Beatporta. Czują się w nich na tyle pewnie, że trudno wyobrazić je sobie bez nich. Po roku przerwy Damian Tomczyk i Grzegorz Ochman postanowili raz jeszcze wejść w kolaboracje tworząc utwory mające ponownie zasiać spustoszenie na jednej z najpopularniejszych platform muzycznych.

Max Tresher & RobotNeeds Oil – Salinated

Max Tresher i RobotNeeds Oil ponownie łączą siły

Max TresherGreg Ochmann aka Robot Needs Oil znani są polskiej scenie progressive i deep house od ponad 15 lat. Pierwsze wydawnictwa obu producentów przypadają kolejno na 2004 i 2006 rok i wytwórnie Definitive Recordings Dual Force Record, znane ze współpracy z artystami pokroju Marboc, The Effaith, Siasia, Olivier Giacomotto czy Umek. Portfolio Treshera wzbogacone jest dodatkowo o remiksy dla Dany Serrano czy Collective Machine oraz wsparcie Olivera Koletzkiego, Cosmic Boys i Dr Motte. RobotNeeds Oil może z kolei pochwalić się nie mniej bogatą biblioteką autorskich numerów oraz notowaniami w Beatport Organic House Top100.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Max Tresher & RobotNeeds Oil – Nostalgie

Another Life to trzecia epka duetu po Getting Closer z 2019 roku i Camouflage sprzed 12 miesięcy. Początki współpracy Damiana i Grzegorza obejmowały takie gatunki jak melodic house i techno, deep house i progressive house. Po upływie roku duet postanowił skupić się na samym housie, by przy najnowszych produkcjach poświęcić się progresywnej odmianie muzyki house.

Czekamy na kolejne dzieła z tej niepowtarzalnej kolaboracji. Nowe wydawnictwo Maxa Treshera i Robot Needs Oil zatytułowane Another Life jest już dostępne. Enjoy!

– brzmi fragment komunikatu dołączonego do EP-ki

Tomczyk i Ochmann za sprawą Another Life zapisują się na kartach Dear Deer, ukraińskim labetu w którym swoje turowy wydawali Robert Babicz i Ten Walls. Polski duet idąc śladem gwiazd światowej elektroniki ponownie łączy siły tworząc dwa utwory, Nostalgie i Salinated. Pierwszy, jest bardziej wyrafinowany, Salinated z kolei ma bardziej rytmiczną i energetyczną strukturę. Pre order 217 EP-ki wytwórni jest już dostępny. Na oficjalną premier trzeba poczekać do 6 sierpnia.

UP TO DATE FESTIVAL 2021

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →