Skinny Patrini kończą karierę!

News

Skinny Patrini ogłosili, iż zagrają 2 ostatnie koncerty i na tym zakończą działalność projektu. Jakie są przyczyny tej zaskakującej decyzji?

Skinny Patrini to audiowizualny duet założony przez Michała „Skinny” Skórkę i wokalistkę Annę Patrini. Koncertowali w kraju i za granicą, występowali na liczących się festiwalach, takich jak Selector, Open’er, Audioriver czy Off. U ubiegłym roku wydali drugi album zatytułowany „Sex„, który jak się właśnie okazało, będzie ostatnim w ich karierze.
Na oficjalnej facebookowej stronie Skinny Patrini pojawiła się informacja o rozpadzie duetu:
tak, podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu Skinny Patrini.
nie, nie przewiduję na dzień dzisiejszy odwrotu od tej decyzji.
tak, koncerty w Szczecinie i Warszawie są naszymi ostatnimi wspólnymi koncertami.
Dziękuję.
Michał
Przyczyny tej decyzji Skinny ujawnia w kolejnym wpisie:
– Osiem lat, dwie płyty, grubo ponad 100 koncertów, naprawdę mamy co wspominać. Wiadomo – można byłoby pociągnąć jeszcze parę lat, nagrać 3 płytę, etc. – jednakże na dzień dzisiejszy (i sporo dni/tygodni/miesięcy/lat wprzód) nie widzę możliwości tworzenia/grania/funkcjonowania SP w sytuacji, kiedy nie sprawia mi to gigaprzyjemności, radości i gdy nie jestem w stanie pędzić niczym wiatr bez przeszkód. Jest naprawdę dobrze tak jak jest. Nie mówię, że zupełnie odchodzimy – na pewno będziemy tworzyć coś na własną rękę. Od siebie mogę dodać, że bardzo mocno chcę zrealizować solowy projekt, więc spokojnie… Jest dobrze, będzie dobrze!
Pożegnalne koncerty Skinny Patrini:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →