Skin On Skin z nowy singlem. Posłuchaj „Burn Dem Bridges”

fot. Skin On Skin / Facebook
News

Jeśli lubicie crossovery w muzyce klubowej, to jest to propozycja dla Was! Dobry kolega Mall Graba, tajemniczy artysta Skin On Skin, wydał nowy singiel Burn Dem Bridges.

Skin On Skin – nowa siła

Pochodzący z Sudanu Południowego, a bazujący w Australii didżej i producent Skin On Skin łączy w swojej muzyce przeróżne elementy z muzyki klubowej. Znajdziemy tu inspiracje UK garage, jak i lo-fi house’em, szybkim techno oraz, rzecz jasna, afrykańskimi brzmieniami, m.in. kuduro. Pierwszy raz o Skin On Skin zrobiło się głośno 2 lata temu, gdy pojawił się we wspólnym kawałku z Mall Grabem. W tamtym okresie również wystąpił pierwszy raz w Polsce – grał na 3. urodzinach Smolnej w 2019 roku.

Mall Grab + Skin On Skin – Strangers

Przełom nastąpił w tym roku, kiedy wystąpił na Boiler Roomie na AVA Festival w Belfaście. Nagranie z jego seta zobaczyło do tej pory ponad pół miliona ludzi. Szczególną furorę zrobiła jego dynamiczna produkcja Violent Siblings, która jest jednym z najpopularniejszych kawałków na scenie w tym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skin on Skin | Boiler Room x AVA Festival 2022

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Wydany w prestiżowej oficynie FFRR nowy singiel Skin On SkinBurn Dem Bridges – to właściwie remake wydanego niespełna pół roku temu hitu – zawiera ten sam wokal, ale dodatkowo mamy tu wyraźniejszy bit, bardziej dynamiczny mix oraz wideoklip autorstwa Justina Erougiana. Sprawdźcie poniżej!

Skin On Skin – Violent Siblings

Skin On Skin – Burn Dem Bridges (Official Visualiser)

Koniecznie sprawdź: 9 DJ-ów i DJ-ek, którzy wnoszą nową energię do muzyki house

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy. Dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →