Skalpel po raz pierwszy na FreeFormFestival – ZAMÓW BILETY!

2 362
Wydarzenie
Skalpel po raz pierwszy na FreeFormFestival – ZAMÓW BILETY!

Legendarny polski duet Skalpel podczas FreeFormFestival zaprezentuje premierowe nagrania z nadchodzącego albumu. Możecie już zamawiać karnety oraz bilety jednodniowe na warszawski festiwal.

Skalpel to wrocławski duet, stworzony przez kompozytorów i producentów: Marcina Cichego i Igora Pudło. Są pierwszym polskim zespołem sceny elektronicznej, który odniósł światowy sukces. Wszystko za sprawą rewelacyjnego demo Polish Jazz, które trafiło do legendarnej brytyjskiej wytwórni Ninja Tune!

W 2014 roku ukaże się trzeci album duetu, poprzedzi go EP-ka, której premiera koncertowa odbędzie się na FreeFormFestival. Skalpel zaprezentuje nie tylko premierowe nagrania, ale również kompozycje z dwóch poprzednich płyt, a wszystko to wzbogacone żywymi instrumentami i premierową oprawą wizualną.

Na jubileuszowej dziesiątej edycji FreeFormFestival, która odbędzie się w dniach 9-10 maja w warszawskim Soho Factory wystąpią także Klaxons, Simian Mobile Disco, Charli XCX, , Jon Hopkins, Trust, Roosevelt, Evian Christ i Xxanaxx.

UWAGA! W sprzedaży są już dwudniowe karnety oraz bilety na piątek i sobotę!

9-10.05.2014 | FREEFORMFESTIVAL | SOHO FACTORY | WARSZAWA