Skalpel Big Band zagra we Wrocławiu! ZAMÓW BILETY

137
Eventpromo
Skalpel Big Band zagra we Wrocławiu! ZAMÓW BILETY

Skalpel Big Band w siedemnastoosobowym składzie zagra specjalny koncert na początku grudnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu!

Skalpel – płyty Skalpel i Konfusion

Wrocławski duet Skalpel to dzisiaj już klasyka europejskiego nu jazzu. Na dwóch pierwszych albumach, Skalpel i Konfusion, wydanych przez wytwórnię Ninja Tune, zespół przełożył na język współczesnej elektroniki brzmienie i klimat polskiego jazzu z lat 60. i 70., tworząc muzykę o wyrafinowanej strukturze i dużym ładunku emocjonalnym.

Skalpel Big Band

Skalpel na żywo

Doceniony przez krytykę i melomanów, Skalpel miał okazję prezentować swoją twórczość zarówno publiczności klubowej (międzynarodowa trasa Ninja Tune ZEN TV), jak i podczas festiwali (Sacrum Profanum, OFF Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver). Zespół nie tylko zdobył Paszport Polityki, ale też przygotował oprawę muzyczną gali 20-lecia tej prestiżowej nagrody.

Skalpel Big Band – bilety

Obecnie Marcin Cichy i Igor Pudło prezentują Skalpel Big Band. Pomysłodawcą tego siedemnastoosobowego zamieszania jest Patryk Piłasiewicz, kompozytor i muzyk z Poznania. Podstawą pomysłu jest idea zespolenia nowego, akustycznego obrazu brzmieniowego kompozycji Skalpela z ich elektronicznym pierwowzorem i pozostawienie muzykom przestrzeni do improwizacji.

Jeśli jesteście ciekawi, jak projekt brzmi na żywo to 1 grudnia we Wrocławiu odbędzie się koncert Skalpel Big Band w pełnym składzie. Bilety na to niezwykłe wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.