Rusza Sizeer Music On Tour 2014! BILETY

Wydarzenie

Wraz z marką Sizeer oraz agencją Broken Music zapraszamy na wiosenną edycję imprez Sizeer Music on Tour w kilku miastach Polski. Podczas imprez usłyszymy artystów ze światowej czołówki muzyki elektronicznej - Doctor P, Foreign Beggars i Dirtyphonics!

Wiosną Sizeer Music On Tour szturmem wraca do klubów prezentując aktualne brzmienia w wykonaniu artystów ze światowej czołówki muzyki elektronicznej.

Pierwszy przystanek już 5 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap. Gwiazdą wieczoru będzie Doctor P. Twórca kultowego dziś numeru „Sweet Shop” czy równie dobrze rozpoznawalnych „Tetris” czy „Big Boss”, uważany jest za ojca chrzestnego gatunku. Nic więc dziwnego, że tacy artyści jak, Plan B, Rusko czy Example chętnie powierzają mu remikserską robotę nad swoimi numerami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

12 kwietnia w krakowskiej Fabryce wystąpi Foreign Beggars, czyli piątka muzyków wszelkich specjalizacji: od MC po beatboxerów, producentów i didżejów. Grupa znana jest z niesamowitych i energicznych występów na żywo, ale też z udanych kooperacji muzycznych z takimi tuzami jak Public Enemy, Roots Manuva, Grand Master Flash, Talib Kweli, Wu-Tang Clan.

25 kwietnia w warszawskim Basenie, a dzień później w Alibi we Wrocławiu usłyszymy szalonych Francuzów z projektu Dirtyphonics! Techniczne zabawki, jak samplery, odtwarzacze CD, a nawet konsole do gier traktują jako współczesne instrumentarium. Używana przez nich elektronika odgrywa podobną rolę, jak żywe instrumenty muzyczne podczas koncertów rockowych.

Bilety na wsyztskie imprezy dostępne są juz w sprzedaży!

05.04 DOCTOR P & KRAFTY MC @ ESKULAP, POZNAŃ
ZAMÓW BILETY

12.04 FOREIGN BEGGARS @ FABRYKA ZABŁOCIE, KRAKÓW
ZAMÓW BILETY

25.04 DIRTYPHONICS @ BASEN, WARSZAWA
ZAMÓW BILETY


26.04 DIRTYPHONICS @ ALIBI, WROCŁAW
ZAMÓW BILETY

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →