Simon Mattson polskim zwycięzcą burn Residency!

News

Wczoraj koło północy, na antenie Ibiza Sonica Radio, odbył się polski finał laureatów konkursu burn Residency! Wiemy kto będzie reprezentował nasze barwy na Białej Wyspie!

Mocno ściskaliśmy kciuki za wszystkich polskich finalistów, ale jest nam niezmiernie miło podzielić się informacją, iż to właśnie Simon Mattson wygrał wczorajszy finał na antenie Ibiza Sonica Radio. Jego mix najbardziej przypadł do gustu słuchaczom i jury. GRATULUJEMY!!!

Tym samym Simon dołącza do grona pozostałych finalistów z całego świata. Coś nam podpowiada, że będziemy mieli jeszcze dużo radości z jego udziału w tym plebiscycie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zwycięzca polskiej edycji ma zapewniony udział w lipcowym bootcampie na Ibizie, gdzie odbędzie się seria warsztatów z Carlem Coxem i innymi mentorami, m.in.: Marco Bailey’em, UNER-em, Jay’em Lumenem. Dodatkowo będzie miał możliwość ubięgać się o rezydenturę w najlepszych klubach Ibizy i kontrakt DJ-ski wart 100 000 euro.

Już 3 czerwca w warszawskiej Plażowej odbędzie się finałowa impreza czwartej polskiej edycji Burn Residency! O klimat rodem z Ibizy zadba oczywiście Simon Mattson, który wystąpi u boku headlinera imprezy, Subb-Ana. Wspierać ich będą Bshosa, Pitti Shmitti i Sincz – zeszłoroczny laureat polskiej edycji burn residency. Do zobaczenia w Plażowej!

 

Więcej na facebook.com/BurnEnergy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →