Wygraj wejściówki na Silesia In Love – KONKURS!

Konkurs

Odpowiadając na jedno proste pytanie stajecie przed szansą zdobycia wejściówek na festiwal Silesia In Love, który odbędzie się 5 lipca w Parku Śląskim w Chorzowie.

W 2013 roku narodziła się nowa koncepcja festiwalu Silesia In Love. Po raz pierwszy zorganizowano imprezę z ponad 20 scenami. 4 tysiące fanów oraz 150-ciu DJ-ów znalazło przestrzeń do wspólnej zabawy i stworzyło w chorzowskim Parku Śląskim prawdziwy festiwal muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nadszedł czas na kolejną rundę! W lipcowym słońcu będziecie mogli cieszyć się dźwiękiem i na parkowych łąkach w otoczeniu kolorowych scen zrelaksować się z ludźmi o podobnych poglądach. Jeszcze więcej muzycznych wrażeń zapewnią liczne „aftery” w okolicznych klubach.

5.07.2014 | SILESIA IN LOVE | PARK ŚLĄSKI | CHORZÓW

SILESIA IN LOVE 2014 – MAIN STAGE

12:00 Discox
13:30 Siasia
14:30 Felix Kröcher
16:00 TWOLOUD
17:30 Moguai
19:00 Niereich
20:30 AnGy KoRe

KONKURS

Mamy dla Was 5 pojedynczych wejściówek na Silesia In Love. Jak je zdobyć? Polub ten news (przycisk FB na górze) i odpowiedz na pytanie konkursowe:

W którym roku odbyła się pierwsza edycja Silesia In Love?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] W treści maila wpiszcie też swoje imię i nazwisko. Macie na to czas do wtorku 1 lipca do godziny 12:00.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →