Nowy artysta w składzie Silberberg Festival! BILETY

680
News
Nowy artysta w składzie Silberberg Festival! BILETY

Lineup pierwszej edycji festiwalu zaczyna wyglądać imponująco.

Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie.
XVIII wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położonej na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec, będący główną sceną festiwalu. Do dyspozycji festiwalowiczów będzie cały fort wraz z polem namiotowym. Lineup? Do tej pory ogłoszeni artyści to Boston 168 i Nur Jaber ale właśnie dołączył do nich Under Black Helmet!
Under Black Helmet to projekt litewskiego pasjonata ciężkich brzmień. Artysta jest jednym z najciekawszych reprezentantów dzisiejszego techno inspirowanego industrialnymi dźwiękami. Zasłynął wydawnictwami w tak uznanych wytwórniach jak Mord czy Code Is Law, a po jego muzykę w swoich setach sięgali m.in. Jeff Mills, Tommy Four Seven czy Rebekah.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie w niesamowitej miejscówce są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.