Shygirl zapowiada nowe wydawnictwo

News
Shygirl - EPka na koniec listopada

Brytyjska DJka Shygirl już niebawem wyda EPkę, na której pojawia się m.in. Sophie i Sega Bodega. Sprawdźcie szczegóły.

Shygirl – nowa EPka na koniec listopada

Minipłyta od Shygirl ukaże się 20 listopada i będzie nosiła tytuł ALIAS. Wydawnictwo już teraz promuje singiel Slime, do którego powstał wideoklip. Obraz możecie zobaczyć poniżej.

Shygirl – Slime

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa EPka Shygirl ukaże się zarówno w formie cyfrowej, jak i na płycie winylowej. Znajdziemy na niej 7 utworów, w których pojawią się goście, tacy, jak m.in.: Sophi, Sega Bodega i Kai Whiston.

Shygirl – ALIAS – lista utworów:

  1. TWELVE
  2. SLIME
  3. FREAK
  4. TASTY
  5. LENG
  6. BAWDY
  7. SIREN

Shygirl – królowa chaosu 

Shygirl to specjalistka od uk garage, grime’u oraz wszelkich dźwięków o klubowej proweniencji. Brak cierpliwości, asertywność, a także odwaga, które sączą się z jej tekstów, przysporzyły jej fanów na całym świecie.

W 2017 roku Shygirl wraz z Segą Bodegą i coucou chloe założyła wytwórnię NUXXE, gdzie jej singiel MSRYNVR był pierwszym wydawnictwem. Shygirl postrzega muzykę jako sposób na przejęcie kontroli nad chaosem i złą energią. Podczas występów live tworzy niebezpieczną, pełną temperamentu atmosferę.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →