SHXCXCHCXSH live! w Projekt Lab ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Jeden z najgłośniejszych techno duetów ostatnich lat, po wrześniowym występie na białostockim Up To Date Festival i ubiegłotygodniowym na Unsound, zawita dziś do Poznania.

Poznański TTK Collective po raz dziewiąty zaprasza na imprezę Lowcat. Headlinerem kolejnego eventu w klubie Projekt Lab będzie szwedzki duet, ukrywający się pod tajemniczą nazwą SHXCXCHCXSH i charakterystycznymi kapturami podczas występów live.

Photo: Linn Koch-Emmery
SHXCXCHCXSH skupili na sobie uwagę fanów muzyki elektronicznej po wydaniu takich EP-ek Rrrrgrrgrrr i Nmhnmhnmnmh w 2012 roku, a także uwagę wytwórni Avian, należącej do Shifteda i Ventressa. Szybko znaleźli w niej swój nowy wydawniczy dom, produkując kolejne EP-ki oraz dwa długogrające albumy, na których przemieniali swoje fascynacje nurtami noise, drone, glitch czy broken beats w śmiertelnie poważne techno.
Artyści gościli we wrześniu na Up To Date Festival, gdzie dali jeden z najbardziej niesamowitych występów tego eventu, a tydzień temu byli niespodzianką na krakowskim Undsound. Dziś, 23 października, wystąpią w klubie Projekt LAB w Poznaniu.
Szwedzki duet na głównej scenie wspomogą przedstawiciele TTK Collective w składzie Zariush i Vadi, a także reprezentant ekipy 5:55 – RaQ. Skład barowej, eklektycznej brzmieniowo sceny zostanie ogłoszony już wkrótce.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →