Shlohmo wydaje nową EPkę

111
News
Shlohmo

Shlohmo wypuścił nowe wydawnictwo! Amerykański producent po raz kolejny udowodnił, że jego produkcje to niezwykle ciekawa propozycja muzyczna.

Shlohmo – pierwsze wydanie w tym roku

Shlohmo to postać, o której nie było ostatnio za dużo słychać. Amerykański producent nie wydał w tym roku jeszcze żadnego materiału, a zaryzykowałbym nawet stwierdzenia, że słuch o nim zaginął. A szkoda, bo bardzo lubię jego muzykę. Na szczęście przeszło tydzień temu do sieci trafiła jego pierwsza EPka od dawna. Heaven Inc. wydana została nakładem labelu Friends Of Friends. I powiem Wam, że to naprawdę dobry materiał!

Shlohmo – nowe EP – Heaven Inc

Najnowsza EPka Shlohmo to 20-minutowa podróż w krainę niepewności i niestałości. 4 kawałki, które zaserwował nam amerykański mistrz niczym nie odstają od jego poprzednich produkcji. Jako wierny słuchacz otrzymałem wszystko, o czym mogłem marzyć. Nie ma może przełomu, zapomnijcie o wolcie stylistycznej. Przecież to doświadczony i zdefiniowany muzyk!

Shlohmo – Looking at Plants (Official Visualizer)

Jest za to wszystko to z czego zapamiętałem moje przygody z płytami tego artysty sprzed lat. Szerokie panoramy muzyczne budowane szmerami, szumem i efemerycznymi szeptami. Powolne, ocierające się o hip-hopową stylistykę partie perkusyjne oraz wiadro emocji zaklętych w dźwiękach. I to one są tu dla mnie najważniejsze.

Nikt tak nie buduje poczucia niestałości oraz tajemnicy jak Shlohmo. Może to doskonale wplecione partie gitarowe, jak te z Looking at Plants, może dynamiczne i na pozór chaotyczne syntezatory (Misantrophe)? Nie wiem, myślę, że najlepiej jeśli sami sobie odpowiecie na to pytanie zapoznając się z Heaven Inc. A warto!

Shlohmo – nowe EP – Heaven Inc

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.