Shelley Parker zapowiada „Wisterię” – swój pierwszy album od 2014 roku

Fot. Fabric Magazine
News
Shelley Parker powraca z nową muzyką

Składający się z ośmiu utworów krążek od Shelley Parker ukaże się nakładem wytwórni Hypercolour jeszcze w tym miesiącu. Sprawdźcie!

Shelley Parker powraca z nową muzyką

Przedstawicielka mroczniejszego oblicza sceny elektronicznej Shelley Parker ogłosiła swój drugi w karierze album. Będzie on nosić tytuł Wisteria i trafi w nasze ręce już 25 marca nakładem wytwórni Hypercolour.

Na ośmioutworowym LP artystka z Londynu dopracuje swoją charakterystyczną mieszankę industrialnej atmosfery i breakbeatowego techno. Album ukaże się zarówno w wersji winylowej, jak i cyfrowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisteria to pierwszy pełnowymiarowy krążek Parker od czasu jej debiutu Spurn Point z 2014 roku, wydany przez jej własną wytwórnię Structure Recordings. Wcześniej brytyjska artystka wypuściła jeszcze Decouple ][ Series, czyli 12-calówkę wydaną wspólnie z Pederem Mannerfeltem w 2020 roku, i Red Cotton – EP-kę z 2018 roku wydaną przez Hessle Audio.

Shelley Parker – Wisteria – lista utworów

  1. Scrubs Lane
  2. Shimmer
  3. Coldstream
  4. Glisten
  5. Cage
  6. Deluge
  7. The Faun
  8. Deepfield Way
Shelley Parker Wisteria
okładka albumu Wisteria Shelley Parker / Structure Recordings

Shelley Parker – od Fabric do Tresora

Shelley Parker jest producentką muzyki elektronicznej, DJ-ką i kompozytorką. Od 2001 roku występowała na żywo i grała sety DJ-skie w takich miejscach, jak Fabric, Berlin Atonal, Palais de Tokyo, Tresor i Tate Britain. Jej produkcje muzyczne ukazały się nakładem różnych wytwórni, m.in: Entr’acte, Hessle Audio, Houndstooth, Opal Tapes i jej własnego labelu Structure Recordings.

Od 2016 roku tworzy partytury dla różnych choreografów i spektaklu teatralnego Remnants, który był wystawiany w ICA, KOKO, Arnolfini, Marion Goodman Gallery i Oxford Contemporary Music. Ponadto stworzyła kilka instalacji dźwiękowych, w tym na zamówienie muzeum Victoria & Albert oraz retrospektywy Johna Cage’a w De la Warr Pavilion.

Shelley Parker Wisteria
Fot. Fabric Magazine

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →