Shed prezentuje ‚The Killer’

2 832
Zapowiedzi

Trzeci album Sheda, zatytułowany 'The Killer', ukaże się w należącej do Modeselektor wytwórni 50 Weapons. Musimy jednak uzrobić się w cierpliwość, gdyż premiera dopiero w lipcu.

Rene Pawlowitz, znany jako Shed, to niemiecki artysta kojarzony głównie z nurtem nowoczesnego, jednak wciąż prawdziwego techno zakorzenionego w Detroit. Jego pierwszy album długogrający, ‚Shedding The Past‚, ukazał się w 2008 roku nakładem Ostgut Ton. Krok ten okazał się milowym w jego karierze, gdyż otworzył mu drzwi do współpracy z największymi gwiazdami, takimi jak Martyn czy Surgeon. Po dwóch latach do sklepów trafił kolejny krążek zatytułowany ‚The Traveller‚.
O tym, że Shed pracuje nad trzecim albumem, dowiedzieliśmy się od duetu Modeselektor już w listopadzie ubiegłego roku. Teraz z należącej do nich wytwórni 50Weapons otrzymaliśmy więcej szczegółów na temat płyty. Na ‚The Killer‚, bo taki tytuł będzie nosił krążek, znalazł się pochodzący z ostatniej EP-ki ‚The Praetorian‚, jednak w wersji albumowej. Pozostałe utwory nie były wcześniej wydane. Premiera płyty odbędzie się dopiero w lipcu.
Shed – The Killer [50Weapons]
Data wydania: 27.07.2012
Tracklista:
01. STP3/The Killer
02. Silent Witness
03. I Come By Night
04. Gas Up
05. Day After
06. Phototype
07. The Praetorian (Album Mix)
08. Ride On
09. You Got the Look
10. V10MF!/The Filler
11. Follow The Leader