Shazam już nie jest potrzebny. Poznaliśmy tytuł hitu Four Teta pod aliasem KH

fot. KHOfficialVEVO/YouTube
News
Shazam już nie jest potrzebny. Poznaliśmy tytuł hitu Four Teta pod aliasem KH

Brytyjski artysta teasował kawałek na swoich setach od ponad roku. Mogliśmy go usłyszeć również w kilku audycjach, a jego pochodzenie było przedmiotem dociekań wielu grup na Facebooku. Four Tet przerwał jednak milczenie i w końcu oficjalnie podzielił się ze światem nowym numerem. Tylko dlaczego musieliśmy czekać tak długo?

Four Tet właśnie wydał swój najbardziej tajemniczy numer. Choć ten utrzymany jest raczej w żywym i wesołym klimacie, już od przeszło roku stanowił zagadkę dla fanów brytyjskiego artysty. DJ grał go na swoich setach już w ubiegłe lato, a jego znajomi puszczali go w audycjach i na własnych imprezach. Grali go m.in. Ben UFO czy Avalon Emerson. Wciąż pojawiało się jednak pytanie, jaki jest tytuł tego kawałka?

Teaser za teaserem

Zanim poznaliśmy odpowiedź na to pytanie, Four Tet podrzucił nam jeszcze jeden teaser na swoim Instagramie. Tak też poznaliśmy źródło sampli wykorzystanych w utworze. Artysta zamieścił na serwisie nagranie, na którym puszcza na winylu kawałek No More (Baby I’ma Do Right), który został nagrany w 2000 roku przez amerykańską grupę 3LW.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten utwór powstał latem zeszłego roku, tuż przed moim pierwszym festiwalowym setem od dłuższego czasu. Chciałem zagrać coś nowego, co byłoby uniwersalne, pozytywne i futurystyczne, i oto co wymyśliłem.

– komentował powstanie numeru Four Tet

Four Tet: „Sample został wyczyszczony”

Wydany pod pseudonimem KH numer Looking At Your Pager w końcu ujrzał światło dzienne. Już teraz znajdziecie go w serwisie Bandcamp i innych serwisach streamingowych. W komentarzu do wydania utworu artysta wyjaśniał, skąd opóźnienia w oficjalnej dystrybucji.

Od kiedy zacząłem puszczać ten utwór, więcej osób pytało mnie o niego, niż o cokolwiek innego, co kiedykolwiek stworzyłem. Przeżyłem niesamowite chwile, grając go dla najlepszych tłumów, jakie można sobie wymarzyć. Sporo czasu zajęło mi jednak uzyskanie zgody na próbkę wokalną, ale w końcu niedawno to się stało i teraz utwór jest dostępny dla każdego, na całym świecie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →