Halloween z The Shapeshifters w H2O – BILETY!

Wydarzenie

Gwiazdą halloweenowej imprezy w warszawskim klubie H2O będzie znany brytyjski duet - The Shapeshifters. Zamów bilety na to wydarzenie już teraz!

Po kilku latach nieobecności na klubową mapę Warszawy powraca legendarny H2O, który z dawnej lokalizacji na stadionie Skry przenosi się na Saską Kępę. Miejsce to ma specjalny charakter dzięki swojemu niezwykłemu położeniu, tuż nad brzegiem Wisły. Bez wątpienia dobrym powodem, aby zjawić się w H2O będzie zbliżająca się halloweenowa impreza, na której gwiazdą wieczoru będzie znany brytyjski duet The Shapeshifters!


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Simon Marlin i Max Reich zasłynęli w 2004 roku, kiedy to na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów znalazł się numer „Lola’s Theme”, który zdobył ogromną popularność i można było go usłyszeć w klubach całego świata. Kolejne wydawnictwa The Shapeshifters jak: „Back to Basics”, „Incredible” czy też debiutancki longplay Sound Advice” odniosły równie duży sukces.

 

 

Obecnie The Shapeshifters są rezydentami klubu Mansion w Miami oraz Pacha na Ibizie na imprezach z cyklu Defected In The House. Ostatni singiel duetu zatytułowanyHelter Skelter”, nagrany we współpracy ze znanym wokalistą Steve Edwardsem, dynamicznie pnie się na zagranicznych listach przebojów, umacniając pozycję The Shapeshifters na elektronicznej scenie muzycznej.

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →