Właściciel Beatportu bankrutuje. Co dalej ze sklepem?

News

Zobacz oficjalnie oświadczenie sklepu Beatport w sprawie bankructwa SFX Entertainment, właściciela serwisu.

SFX Entertainment, firma macierzysta serwisu Beatport (oraz takich marek jak m.in. Tomorrowland, TomorrowWorld, Sensation, Mysteryland, Awakenings, Nature One, Mayday Festival, Electric Zoo i Qlimax), ogłosiła wczoraj bankructwo. Jak to wpłynie na działalność jednego z największych sklepów z muzyką elektroniczną? Zobacz fragment oficjalnego oświadczenia Beatportu.
Wszyscy użytkownicy Beatportu, klienci i partnerzy powinni mieć pewność, że aktualne wydarzenia nie będą miały wpływu na naszą zdolność do oferowania najbardziej kompletnego doświadczania muzyki elektronicznej na rynku. U nas to dzień jak co dzień.

Oznacza to, że cała platforma Beatport jest w pełni sprawna, bez ograniczeń. Sklep pozostaje otwarty. Usługa streamingu trwa nieprzerwanie. Nowe wydawnictwa ukazują się codziennie. Nowe video są planowane i realizowane. Wypłaty dla wytwórni i dostawców odbywają się w zwykły sposób.
Beatport na koniec dodaje informacje o tym, że jego działalność cały czas się rozrasta. Choćby w ubiegłym tygodniu wystartowała dopasowana do holenderskiego rynku wersja serwisu.
Wygląda na to, że cyfrowi didżeje oraz użytkownicy serwisu streamingowego mogą spać spokojnie. Całość oświadczenia znajdziecie tutaj.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →