Właściciel Beatportu bankrutuje. Co dalej ze sklepem?

News

Zobacz oficjalnie oświadczenie sklepu Beatport w sprawie bankructwa SFX Entertainment, właściciela serwisu.

SFX Entertainment, firma macierzysta serwisu Beatport (oraz takich marek jak m.in. Tomorrowland, TomorrowWorld, Sensation, Mysteryland, Awakenings, Nature One, Mayday Festival, Electric Zoo i Qlimax), ogłosiła wczoraj bankructwo. Jak to wpłynie na działalność jednego z największych sklepów z muzyką elektroniczną? Zobacz fragment oficjalnego oświadczenia Beatportu.
Wszyscy użytkownicy Beatportu, klienci i partnerzy powinni mieć pewność, że aktualne wydarzenia nie będą miały wpływu na naszą zdolność do oferowania najbardziej kompletnego doświadczania muzyki elektronicznej na rynku. U nas to dzień jak co dzień.

Oznacza to, że cała platforma Beatport jest w pełni sprawna, bez ograniczeń. Sklep pozostaje otwarty. Usługa streamingu trwa nieprzerwanie. Nowe wydawnictwa ukazują się codziennie. Nowe video są planowane i realizowane. Wypłaty dla wytwórni i dostawców odbywają się w zwykły sposób.
Beatport na koniec dodaje informacje o tym, że jego działalność cały czas się rozrasta. Choćby w ubiegłym tygodniu wystartowała dopasowana do holenderskiego rynku wersja serwisu.
Wygląda na to, że cyfrowi didżeje oraz użytkownicy serwisu streamingowego mogą spać spokojnie. Całość oświadczenia znajdziecie tutaj.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →