Pojedynek Party Challenge w Trójmieście: Sfinks700 kontra Mewa Towarzyska

Reklama

Wystartowały pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez - Party Challenge by Desperados. W imprezowym pojedynku, który rozegra się w sobotę 30 stycznia w Gdańsku zmierzą się kluby Mewa Towarzyska i Sfinks700.

Nie ma jednego patentu na rozkręcenie tłumu. Różne imprezy to różne kreacje, brzmienia i emocje. Desperados, marka znana z epickich imprez, która jest sponsorem Party Challenge, daje imprezowiczom szansę doświadczenia tej różnorodności. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli sceny klubowej tych miast spotka się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru zorganizują imprezę – każdy na swój unikalny sposób – i walczyć będą o głosy uczestników.
Kameralna Mewa Towarzyska vs. legendarny Sfinks700
W ubiegłą sobotę, w pierwszym starciu w Warszawie spotkały się reprezentacje kultowego klubu 1500m2 i stołecznego duetu Flirtini, który okazał się lepszy. Do kolejnej bitwy, 30 stycznia w Centrum Stocznia Gdańska, staną dwa czarne konie trójmiejskiej sceny klubowej.
Mewa Towarzyska

Klub Mewa Towarzyska to muzyczno-kulturalne miejsce, zakotwiczone w samym sercu Sopotu. Miejsce, którego klimat tworzą przede wszystkim ludzie, którzy odwiedzają ten klub. Dj’e, którzy grają w Mewie twierdzą, że to właśnie dzięki imprezowiczom miejsce ma tak wyjątkowy, kameralny charakter.
Sfinks700 to pomorska mekka muzyki elektronicznej. Od lat gości czołowych polskich i zagranicznych artystów. To nie tylko przestrzeń klubowa. Od 25 lat to również miejsce spotkań ludzi kultury, sztuki i muzyki.

Sfinks700
Kto zwycięży w drugim imprezowym pojedynku pierwszych Mistrzostw Polski Twórców Imprez i wejdzie do Wielkiego Finału? O tym zdecydują uczestnicy imprezy, którzy za pomocą specjalnej aplikacji oddadzą głosy na swoich faworytów.
Impreza jest sztuką
Tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, że polska scena imprezowa w niczym nie ustępuje Londynowi czy Berlinowi, Party Challenge by Desperados udowodni, że tak właśnie jest. Efektowne kluby, undergroundowe miejscówki, balans popularnych i alternatywnych brzmień są dowodem na to, że w ciągu ostatnich kilku lat w sztuce imprezowania osiągnęliśmy spektakularny wręcz postęp. W bookingach największych światowych gwiazd sceny klubowej Warszawa, Kraków czy Poznań to obowiązkowe pozycje. Polscy DJ’e regularnie zaś goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach w Europie i za oceanem.
Jak zdobyć zaproszenie?
Na profilu Desperadosa na Facebooku trwają konkursy, w których walczyć można o zaproszenia na imprezy Party Challenge. Liczba wejściówek jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć.  Komu nie uda się zdobyć biletu na gdańską imprezę, ma jeszcze szansę dostać się na kolejne pojedynki, które odbędą się kolejno w Poznaniu (6.02.) i Krakowie (13.02.).
Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com oraz facebook.com/desperados.

Artykuł sponsorowany
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →