Sfinks700 i jedyna taka noc Paula Kalkbrennera

Eventpromo
Sfinks700

Sfinks700 wciąż podwyższa poprzeczkę pozostałym klubowym miejscówkom. Ma świetny spot i ekstra klimat, cieszy się popularnością wśród imprezowiczów oraz artystów, a co ważniejsze, ma również pomysły. Noc pod wezwaniem Paula Kalkbrennera odbędzie się już 2 października, oczywiście w Sopocie.

Sfinks700 – sopocka klubowa perełka

Sopocki klub stoi za głośnymi imprezami i jeszcze głośniejszymi eventami, jest odpowiedzialny za największe zadymy nad Bałtykiem – oczywiście w tym pozytywnym sensie – i regularnie dostarcza endorfin fanom elektroniki. Miejscówka przyjazna, stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Każdy znajdzie tam sobie przestrzeń, oczywiście pod warunkiem wkręcenia się w charakterystyczną atmosferę. Przyciężkawą, racja, lecz tylko pozornie. Aura nieco mrocznego techno lokalu robi swoje, a Sfin umiejętnie z niej korzysta, żonglując między popularnością a pewną ekskluzywnością. Renomę już zbudowali, stare twarze zostały, a nowe pojawiają się nieustannie, stąd prosty wniosek, że klub daje radę i jest, zwyczajnie i normalnie, dla wszystkich.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sfinks 700

Sfinks700 i One Night Stand With Paul Kalkbrenner

Tematyczne imprezy są w cenie, więc piątkowy wieczór w Sfinks700 został oflagowany jako noc Paula Kalkbrennera. Chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać, bo na scenie elektronicznej zdecydowanie jest kimś przez duże K. Mniej zorientowani na tym polu muzycznym z pewnością skojarzą jego postać z filmem Berlin Calling, który przyniósł sporą popularność jego flagowemu albumowi. Nadchodzący wieczór będzie hołdem dla Paula Kalkbrennera, podczas którego DJ-e zagrają sety przepełnione jego kawałkami. Popis swoich umiejętności dadzą przed Wami E.F.G, Patrick Branch oraz 4lekk, co zapowiada naprawdę dziką, niezrównoważoną zabawę.

Patrick Branch – Anomaly

Sfinks700 ft. Paul Kalkbrenner

Piątkowa noc zapowiada się ekscytująco, więc radzimy nie zwlekać z kupnem biletów. W związku z reżimem sanitarnym pula wejściówek została zmniejszona, a berlińskie wołanie nie ucichło. Kto z koneserów techno nie ma chrapki na muzyczne spotkanie z Paulem Kalkbrennerem? Nadchodząca impreza z pewnością zatrzęsie w posadach nie tylko Sfinksem, ale również całym Sopotem. Wpadajcie!

Sfinks700

Sfinks700 – Paul Kalkbrenner Night – 2 października, Sopot – bilety

Impreza odbędzie się 2 października w klubie Sfinks700 w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Paul Kalkbrenner Night | 2 października, Sfinks700, Sopot

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →