Sfinks z Gronostajem – a może chodźmy do Sfina?

Eventpromo
sfinks z gronostajem

Sfinks700, kiedy już się rozkręci, to nie może przestać. Zdaje się, że dla sopockiego klubu zaczyna się złota era imprez kończących lato i inaugurujących jesień. Tutejsze parkiety już wkrótce ponownie się zapełnią - uwaga, liczb miejsc jest ograniczona. Śpieszcie się z zakupem wejściówek i widzimy się w Sfinie już 19 września!

Sfinks z Gronostajem, czyli jak spędzić weekend

Sopocki klub od lat wiedzie prym wśród miejscówek, gdzie króluje muzyka elektroniczna. Popularna nie tylko wśród lokalsów, ściąga w swoje progi masę ludzi z różnych zakątków Polski. Mówi się o tym, że imprezy w Sfinksie są niezapomniane. Zgadzacie się z tym?

Ze względu na panującą obecnie sytuację, eventy w klubie odbywają się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Sfinks tym razem stawia na mniejsze imprezy, jednak podejrzewamy, że uszczuplona ilość miejsc nie będzie szła w parze ze spadkiem jakości. Wrzesień w Sopocie wjeżdża na pełnej!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sfinks 700

Sfinks z Gronostajem – trochę sztuki raz

Nie samym techno stoi sopocki klub. Sfinks700 oferuje ponadto swobodny dostęp do baru, a w nim, wiadomo, rozmaite, schłodzone alkohole i drinki na życzenie, a także słynie ze swojej galerii sztuki. Raczej rzadko spotykana kombinacja, by w miejscu spod znaku głośnej elektroniki organizować wystawy, lecz oto jest. Nic już nie stoi na przeszkodzie, by wieczór zacząć od kontemplacji awangardowego malarstwa, a skończyć na nie mniej awangardowej imprezie. A wszystko to w jednym miejscu. Tym razem przy okazji wydarzenia Sfinks z Gronostajem będzie można podziwiać prace z cyklu Prezentacje Młodych autorstwa Dominiki Leśniak. Wystawa nosi tytuł MELINIARSKO DEWASTACYJNA POEZJA.

Sfinks 700

Sfinks z Gronostajem: przedstawiamy line-up imprezy

Scena w Sfinks700 słynie z gościnności i niejeden znany DJ i producent miksował tam swoje sety. Kogo będziemy mieli szansę usłyszeć tam już w najbliższą sobotę? Tym razem padną trzy nazwiska, co oznacza trzy skrajnie różne występy. Jesteście ciekawi? Sfinks z Gronostajem będzie należeć do SIMY, Tuxedo oraz Abēdiego. Zestawienie niewątpliwie ciekawe – pozostaje się przekonać, jak zgrają się temperamenty tych zawodników z oczekiwaniami publiczności.

Abēdi – The Night – Transformator

Sfinks z Gronostajem, 19 września, Sopot – bilety

Impreza sygnowana hasłem Sfinks z Gronostajem odbędzie się w Sfinks700 już 19 września. Start o 23:00. Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.

zdjęcie główne: Katarzyna Modzelewska

Sfinks z Gronostajem | 19 września, Sfinks 700, Sopot

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →