Seven Davis Jr. ujawnia szczegóły swojego nowego albumu

Fot. Materiały promocyjne

Seven Davis Jr. zdradził szczegóły nadchodzącego albumu. Krążek będzie nosić tytuł See The Future. Zapowiada go singiel Records.

Seven Davis Jr. widzi przyszłość

Składający się z 11 premierowych utworów album, ukaże się 17 grudnia tego roku nakładem wytwórni należącej do Seven Davisa Jr – Secrets Angels.

Płyta opisywana jest przez samego artystę jako oficjalna kontynuacja wydanej w 2015 roku przez Ninja Tune płyty Universes.  See The Future powstawał aż 8 lat i został nagrany w latach 2013-2021 w różnych miejscach, takich jak Londyn, Houston, Seattle i Los Angeles. Na krążku pojawia się na nim wielu artystów, w tym Juliet Mendoza, Neil White i L3ni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album nosi tytuł I See The Future, ponieważ jest to głównie kolekcja utworów, które z jakiegoś powodu trzymałem w swoim skarbcu. Siedziałem nad nimi naprawdę długo, pozwalając im odpowiednio dojrzeć. Usłyszycie piosenki, które potrzebowały innego rodzaju procesu twórczego, w tym przypadku lat, aby się uformować. Zazwyczaj nie zabierało mi zbyt wiele czasu, aby zrealizować pomysły, ale w przypadku tego projektu chciałem, aby rezultaty były inne. W dodatku tak wiele wydarzyło się na świecie, że stałem się inną osobą/artystą. Ogólnie rzecz biorąc, to wesołe, podnoszące na duchu wibracje o cieszeniu się życiem i podążaniu ku lepszemu, mam nadzieję, że ludzie to dobrze odbiorą – czytamy w informacji prasowej na temat wydawnictwa.

Seven Davis Jr. – nowy singiel już jest

Płytę promuję singiel Records. Możecie go posłuchać poniżej:

Seven Davis Jr. See The Future – lista utworów

01. Records feat. L3ni
02. U Already Know feat. Neil White
03. I See The Future feat. Oye Manny
04. Figure It Out feat. Juliet Mendoza
05. Escape The Matrix
06. Share Your Toys feat. Toribio
07. Boys & Girls
08. N’Joy
09. Mission Completed
10. Let’s Travel…
11. New Life, Who Dis

Okładka płyty See The Future

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →