Seth Troxler wygrywa Internet po raz kolejny. Tym razem za sprawą telewizji

News
Seth Troxler, Dream Access TV

Jak partyzant w tym smutnym jak pi*da mieście Seth Troxler prezentuje kolejny ze swoich dziwacznych pomysłów. Tych, jak dobrze pamiętamy, u Amerykanina przewinęło się w ostatnim czasie dość sporo. Dream Access TV idealnie wpasowuje się w koncepcję projektu odchylonego od rzeczywistości.

Blisko 4 lata temu pisaliśmy o Sethcie Troxlerze i jego internetowych eskalacjach dość niekonwencjonalnego poczucia humoru. Był wywiad, w którym chwalił się, że wszędzie widzi nietoperze, innym razem rozebrany do naga zachęcał społeczeństwo do dzielenia się jedzeniem z bezdomnymi. Ekstrawagancki artysta lubi być na świeczniku, czego dowód widzimy i tym razem. Zainspirowany amerykańskimi programami telewizyjnymi w latach 80. i wczesnych 90., przychodzi do nas z projektem, który nawet „fizjologom się nie śnił”. Który mógł wymyślić tylko on i jego alter ego.

Seth Troxler przedstawia Dream Access TV

Dream Access TV – tak przedstawia się nowy projekt kierowany przez Setha Troxlera. Audiowizualne show obejmujące programy z udziałem różnych międzynarodowych DJ-ów, które będą prezentowane w formacie, jakiego wcześniej nie było. Cel? „Zabawianie widzów za pomocą dziwacznych parodii, począwszy od programów kulinarnych, po talk show i tych, opartych na muzyce”.

Dream Access TV to nostalgiczna wersja telewizji publicznej z dawnych lat. Mieszanka treści, która w unikalny sposób tworzy przestrzeń, która jest jednocześnie wszystkim i niczym. To wytwór mojej wyobraźni i wyobraźni wszystkich zaangażowanych artystów. Tworzymy nowy kanał głęboko w strefie zmierzchu naszych umysłów i świadomości muzyki tanecznej.

– komentuje Troxler

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Seth Troxler (@stroxler)

DAT, którego premiera odbędzie się 20 kwietnia na kanale Twitch, będzie zawierał programy z Matiasem Aguayo, D’Julz, Eats Everything, Matthew Dearem, Mathew JonsonemNathanem Jonsonem Drumcell wraz z Hiroko.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


’Nienawidzę wywiadu z nietoperzami' – Seth Troxler dla Muno.pl

26 września 2017
Seth Troxler wygrywa Internet po raz kolejny. Tym razem za sprawą telewizji

5 razy, kiedy Seth Troxler wygrał Internet

19 września 2017
Seth Troxler wygrywa Internet po raz kolejny. Tym razem za sprawą telewizji

100 najlepszych Djów na świecie według RA

9 grudnia 2009
Seth Troxler wygrywa Internet po raz kolejny. Tym razem za sprawą telewizji

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.