Seth Troxler wygrywa Internet po raz kolejny. Tym razem za sprawą telewizji

News
Seth Troxler, Dream Access TV

Jak partyzant w tym smutnym jak pi*da mieście Seth Troxler prezentuje kolejny ze swoich dziwacznych pomysłów. Tych, jak dobrze pamiętamy, u Amerykanina przewinęło się w ostatnim czasie dość sporo. Dream Access TV idealnie wpasowuje się w koncepcję projektu odchylonego od rzeczywistości.

Blisko 4 lata temu pisaliśmy o Sethcie Troxlerze i jego internetowych eskalacjach dość niekonwencjonalnego poczucia humoru. Był wywiad, w którym chwalił się, że wszędzie widzi nietoperze, innym razem rozebrany do naga zachęcał społeczeństwo do dzielenia się jedzeniem z bezdomnymi. Ekstrawagancki artysta lubi być na świeczniku, czego dowód widzimy i tym razem. Zainspirowany amerykańskimi programami telewizyjnymi w latach 80. i wczesnych 90., przychodzi do nas z projektem, który nawet „fizjologom się nie śnił”. Który mógł wymyślić tylko on i jego alter ego.

Seth Troxler przedstawia Dream Access TV

Dream Access TV – tak przedstawia się nowy projekt kierowany przez Setha Troxlera. Audiowizualne show obejmujące programy z udziałem różnych międzynarodowych DJ-ów, które będą prezentowane w formacie, jakiego wcześniej nie było. Cel? „Zabawianie widzów za pomocą dziwacznych parodii, począwszy od programów kulinarnych, po talk show i tych, opartych na muzyce”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dream Access TV to nostalgiczna wersja telewizji publicznej z dawnych lat. Mieszanka treści, która w unikalny sposób tworzy przestrzeń, która jest jednocześnie wszystkim i niczym. To wytwór mojej wyobraźni i wyobraźni wszystkich zaangażowanych artystów. Tworzymy nowy kanał głęboko w strefie zmierzchu naszych umysłów i świadomości muzyki tanecznej.

– komentuje Troxler

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Seth Troxler (@stroxler)

DAT, którego premiera odbędzie się 20 kwietnia na kanale Twitch, będzie zawierał programy z Matiasem Aguayo, D’Julz, Eats Everything, Matthew Dearem, Mathew JonsonemNathanem Jonsonem Drumcell wraz z Hiroko.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →