Seth Troxler świętuje 10 lat w Europie i zagra w Warszawie

News

Marka BURN Energy Drink oraz klub Smolna zapraszają na wyjątkowy występ Setha Troxlera, który będzie świętował swoje 10 lat w Europie. Artysta z tej okazji szykuje też specjalne wydawnictwo.

Seth Troxler zakochał się w muzyce elektronicznej jako 14-latek, po przeprowadzce z Kalamazoo do Detroit. Co tydzień chodził na undergroundowe imprezy techno, później organizował też własne. 10 lat temu zdecydował się na przeprowadzkę do Berlina, by jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Założył kolektyw Visionquest, grywał w najsłynniejszych europejskich klubach i na największych festiwalach Starego Kontynentu. Artysta nie ukrywa, że całkowite zanurzenie się w europejskiej scenie muzyki elektronicznej ostatecznie ukształtowało jego brzmienie i sposób gry.
By podkreślić jak ważna jest dla niego Europa, Seth postanowił stworzyć wyjątkową kompilację, będącą podsumowaniem jego pracy tutaj. To tak naprawdę zbiór najważniejszych wydarzeń z moich 10 lat w Europie. Jestem dumny ze wszystkiego, co wydarzyło się do tej pory, ale teraz zaczynam nowy rozdział i szukam zmian – mówi Troxler. Partnerem wydawnictwa, zatytułowanego „This Is Then„, jest marka BURN Energy Drink.
Impreza promująca kompilację Troxlera i zarazem będąca zapowiedzią konkursu BURN Residency 2018 odbędzie się w niedzielę 14 stycznia w klubie Smolna w Warszawie. Wstęp na nią będzie bezpłatny, jednak na wejściu obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.
Więcej informacji:

fot. Marc Sethi


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →