Seth Troxler otwiera archiwa, a w nich ponad 300 godzin muzyki

Seth Troxler właśnie wrzucił na swój swój profil na SoundCloud ponad 300 godzin muzyki. Nieopublikowane wcześniej sety, domowe mixy i wiele wiele innych. No i są też goście. I to jacy!

Kwarantanna – czas na kulturowe zaległości

Czas kwarantanny to doskonała okazja by nadrobić wszelkie zaległości kulturalne. Filmy, książki, płyty i sety, słowem wszystko to czego nie mieliśmy czasu skonsumować w wirze codziennych wydarzeń. Lecz co zrobić w przypadku, gdy Twój ulubiony wykonawca wrzuca do sieci ponad 12 dni (sic!) muzyki? Ano, ciężko stwierdzić.

W branży muzycznej są artyści, których sejf muzyczny jest już owiany legendą. Jedną z takich postaci był tragicznie zmarły 4 lata temu Prince, którego kolekcję niewydanych nagrań szacuje się na kilka tysięcy godzin. Z resztą sprawdźcie sami, bo artykuł wikipedii poświęcony jego twórczości, która nigdy nie ujrzała światła dziennego wygląda naprawdę imponująco.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś na własnej skórze możemy doświadczyć co stanie się gdy otwarty zostanie przepastny skarbiec muzyczny. Oczywiście mniejszych rozmiarów, ale wciąż imponujący. Seth Troxler, postać, której naszym czytelnikom przedstawiać raczej nie trzeba, właśnie wrzucił do sieci swoje prywatne archiwum.

Seth Troxler otwiera swój sejf

W opublikowanej niedawno playliście znajduje się 151 mixów. Razem ponad 300 godzin muzyki. Znajdziemy tam sety z takich miejsc jak The Warehouse Project, Burning Man i wiele wiele innych. Jak mówi Seth:

Na przestrzeni lat moje miksy pojawiały się w różnych miejscach w internecie, a sam przechowywałem ich jeszcze więcej na swoim dysku, nie zamierzałem ich nigdy wydawać. Biorąc pod uwagę obecną pandemię, pomyślałem, że byłoby miło połączyć je wszystkie w jedną playlistę. Niektóre są niesamowite, niektóre są OK, a część z nich jest z innego świata.

Co ciekawe, wśród udostępnionych setów znajdziemy również te, w których  Troxlera wspierali koledzy po fachu. I to nie byle jakie osobistości! Wśród gości znajdują się min. Jamie Jones, Ricardo Villalobos, Laurent Garnier czy the Martinez Brothers. Jest w czym przebierać!

Seth Troxler – archiwumPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →