Seria „The Escape Velocity” wytwórni Axis z nowym albumem

News
Jonas Kopp, Jereon Search

Seria wydawnictw The Escape Velocity, której pod osłoną wytwórni Axis Records przewodniczy Jeff Mills, wypuściła nowy album. Debiutancka współpraca dwójki Jonas Kopp & Jeroen Search, zrodziła dzieło inspirowane techno i science fiction, Holographic Universe.

Po niedawnym wydaniu albumu autorstwa duetu Mike Storm i DJ Surgeles, Some Thing Some Where, wytwórnia Axis Records zainicjowała kolejną premierową współpracę w ramach serii wydawnictw The Escape Velocity. Album w ramach przedpremiery ukazał się 23 kwietnia.

Holographic Universe

Axis i pierwsza taka argentyńsko-holenderska współpraca

Argentyński producent i reprezentant takich wytwórni jak ARTS, Tresor czy Semantica Records, Jonas Kopp oraz Holender Jeroen Search, zdobią kolejne wydawnictwo serii wydawniczej, z założenia głęboko sięgającej inspiracji techno i science fiction. Para artystów, poprzez Holographic Universe, odnajduje inspirację w rzeczywistości holograficznej i płaszczyźnie mentalnej. Takiej, dzięki której „możemy doświadczyć obrazu świadomość uwalniającej się od ciała fizycznego”. Longplay zostało dodatkowo wzbogacony klipem wideo, a komunikat prasowy dołączony do premiery, zresztą jak każdy przy okazji The Escape Velocity, szczegółowo opisuje towarzyszący wydawnictwu konspekt:

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Tak długo jak ktoś pozostaje przywiązany do ciała i jego modalności zmysłowych, rzeczywistość holograficzna jest konstrukcją intelektualną. Kiedy człowiek jest wyzwolony z ciała, doświadcza bezpośrednio holograficznej rzeczywistości. To dlatego mistycy mówią o swoich wizjach z wielką pewnością i przekonaniem. Podczas gdy ci, którzy do tej pory nie doświadczyli tego na własnej skórze, pozostają wobec niego sceptyczni lub wręcz obojętni. Jesteśmy wszechświatem, tworzymy i projektujemy nasz osobisty wszechświat zwany indywidualną rzeczywistością, znany również jako Holograficzny Wszechświat.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również