Seria „The Escape Velocity” wytwórni Axis z nowym albumem

News
Jonas Kopp, Jereon Search

Seria wydawnictw The Escape Velocity, której pod osłoną wytwórni Axis Records przewodniczy Jeff Mills, wypuściła nowy album. Debiutancka współpraca dwójki Jonas Kopp & Jeroen Search, zrodziła dzieło inspirowane techno i science fiction, Holographic Universe.

Po niedawnym wydaniu albumu autorstwa duetu Mike Storm i DJ Surgeles, Some Thing Some Where, wytwórnia Axis Records zainicjowała kolejną premierową współpracę w ramach serii wydawnictw The Escape Velocity. Album w ramach przedpremiery ukazał się 23 kwietnia.

Holographic Universe

Axis i pierwsza taka argentyńsko-holenderska współpraca

Argentyński producent i reprezentant takich wytwórni jak ARTS, Tresor czy Semantica Records, Jonas Kopp oraz Holender Jeroen Search, zdobią kolejne wydawnictwo serii wydawniczej, z założenia głęboko sięgającej inspiracji techno i science fiction. Para artystów, poprzez Holographic Universe, odnajduje inspirację w rzeczywistości holograficznej i płaszczyźnie mentalnej. Takiej, dzięki której „możemy doświadczyć obrazu świadomość uwalniającej się od ciała fizycznego”. Longplay zostało dodatkowo wzbogacony klipem wideo, a komunikat prasowy dołączony do premiery, zresztą jak każdy przy okazji The Escape Velocity, szczegółowo opisuje towarzyszący wydawnictwu konspekt:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tak długo jak ktoś pozostaje przywiązany do ciała i jego modalności zmysłowych, rzeczywistość holograficzna jest konstrukcją intelektualną. Kiedy człowiek jest wyzwolony z ciała, doświadcza bezpośrednio holograficznej rzeczywistości. To dlatego mistycy mówią o swoich wizjach z wielką pewnością i przekonaniem. Podczas gdy ci, którzy do tej pory nie doświadczyli tego na własnej skórze, pozostają wobec niego sceptyczni lub wręcz obojętni. Jesteśmy wszechświatem, tworzymy i projektujemy nasz osobisty wszechświat zwany indywidualną rzeczywistością, znany również jako Holograficzny Wszechświat.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →