Selekcja: Truant

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno propozycje od Truanta.

Czego właśnie słuchasz?

Dzień rozpocząłem od odsłuchu jeszcze ciepłej Ep-ki Dj’a MOTYLA aka MO wydanej na Recognition – Jacka Sienkiewicza. Moją uwagę zwróciła też nadchodząca epka Michała Wolskiego, która ukaże się nakładem niemieckiego Eerie Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MICHAL WOLSKI – CALEIDOSCOPE EP ODSŁUCH>>>

Gdzie grasz w ten weekend?

Nadchodzący weekend to dla mnie niezły maraton, w piątek mam przyjemność supportowac Chrisa Liebinga na polskich finałach Burn Residency w moim macierzystym klubie SMOLNA. Zaraz po secie wsiadam z ekipą do auta i pędzimy w stronę Trójmiasta na Bigger Boat Party czyli 24-godzinny rejs do Szwecji. W części nocnej wraz z Leonem, Angelo Mike, Vacosem i wieloma innymi do niedzielnego poranka nie damy tancerzom zejść z parkietu.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

To jest bardzo trudne pytanie… bardzo rzadko zdarza się żebym grał na imprezie ten sam materiał, staram się poświęcać maximum czasu na diggowanie nowych tracków. Ostatnio tego czasu jest bardzo mało bo pracujemy z Auerem nad nowym projektem, o którym więcej info już niebawem. Jednak te 5 utworów raczej zawsze mam przy sobie w formie digital lub 12″.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →