Selekcja: Raq

News

Jak zwykle sprawdzamy przed weekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Tym razem na celowniku Raq z Projekt LAB.

Czego właśnie słuchasz?

Jako jeden z prawdopodobnie najbardziej wszechstronnych gatunkowo djów oraz osoba odpowiedzialna za kalendarz najbardziej zróżnicowanego gatunkowo klubu w kraju, słucham prawie wszystkiego. Od noise’u, dronów, ambientu, idm’u, muzyki eksperymentalnej, klasycznej, post club basowej, house’owej, techno, przez muzykę etniczną aż po r’n’b, trap i alternatywny pop. Jeśli miałbym jednak wybrać najczęściej słuchane obecnie rzeczy to będą to:
Płyty:
Mix / audycja radiowa: Basy Tropikalne

Playlista domowa:
Utwory:

Gdzie grasz w najbliższym czasie?

Gram na dwóch wydarzeniach które organizuję w Projekt LAB. Pierwsze z nich to wydarzenie promowane pod marką 5:55: występ live producenta Ross From Friends, który razem z muzykami promuje swoją najnowszą płytę wydaną nakładem wytwórni Brainfeeder, należącej do Flying Lotusa. Drugie to Projekt Labirynt, gdzie odpływamy w bardziej eksperymentalne rejony, dotychczas gościli tam m.in. tacy artyści jak Emptyset, Aisha Devi czy Ancient Methods a teraz padła kolej na M.E.S.H.’a z wytwórni PAN. Na obu wydarzeniach planuje zagrać zupełnie inną selekcję.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Na sety w typowym dla mnie rytualno-etnicznym klimacie z pogranicza hybryd techno/dnb/dub
a na imprezy z przymrużeniem oka typu Wixapol czy Muzyka Nieheteronormatywna:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →