Selekcja: Piotr Figiel

825
News
Selekcja: Piotr Figiel

Jak zwykle sprawdzamy co słychać u najciekawszych polskich didżejów. Tym razem na celowniku Piotr Figiel i jego selekcja!

Czego właśnie słuchasz?

Od dłuższego czasu namiętnie słucham podcastów związanych z szeroko pojętą produkcją muzyczną. Po spędzeniu kilku godzin w studio, niekoniecznie mam ochotę na dalsze słuchanie muzyki 🙂 Jednak jak już to się zdarza, to od dłuższego czasu męczę album „Don’t Believe In Happiness” autorstwa Jori Hulkkonena, wydany pod koniec zeszłego roku. Wróciłem też ostatnio do świetnego wydawnictwa, jakim jest album „Decay” Efdemina i do twórczości protopunkowej grupy Suicide. Tak samo jak cenię sobie różnorodność w setach, tak samo w chwilach poświęconych na słuchanie muzyki, podróżuję po różnych gatunkach.

Jeżeli chodzi o dj sety to ostatnio pojawiają się na moich playlistach:

Gdzie grasz w ten weekend?

Trochę już opadł kurz po bardzo intensywnym początku maja, czas szybko leci i dopiero co grałem live act przed Amotikiem i otwieraliśmy Green Zoo Festiwal z ekipą Off Radio Kraków, a tu już powoli zaczynają się wakacje. Przed nimi pojawię się jeszcze 30 maja w Świętej Krowie, zagram trochę lżejszą selekcję na imprezie Keep It Low #6 organizowanej przez młodą krakowską ekipę. W czerwcu natomiast odwiedzę z dj setami katowickie INQ i Dekerta 47 w Krakowie.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

fot. RaveView