Selekcja: Oskar Szafraniec

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Oskara Szafrańca.

Czego właśnie słuchasz?

Jeżeli chodzi o rzeczy, których uwielbiam słuchać i do których bardzo często wracam to: Wagon Christ (Luke Vibert) – Mr. Mukatsuku, Matthew Herbert (Album Around The house), Claro Intelecto – Peace Of Mind, Juan Atkins – Track Ten, The Tuss – Death Fuck, Steve Reich (Music for 18 Musicians), Chick Corea (Album Return To Forever), Philip Glass (Glassworks), Airto Moreira (m.in. album Fingers), Parliament (The Mothership Connection), Ryuichi Sakamoto – Thousand Knives, Miles Davis – Sketches of Spain, Wishmountain – Aerosoul (Herbert remix). Mógłbym wymienić wiele więcej, ale to może następnym razem.

Gdzie grasz w ten weekend?

Gram w Smolnej w Warszawie w sobotę. Czeka mnie podroż z Berlina za kilka dni i właściwie to bardzo się cieszę, bo już naprawdę dawno mnie tam nie było.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Właściwie to nie zawsze, ale często sięgam po:

Ostatnimi czasy:

Tak naprawdę gram bardzo dużo niewydanej muzyki od moich kolegów, m.in. od Baraca czy Piera Bucci, wymieniamy się na bieżąco tym co nagramy i testujemy w klubach.

Polub muno.pl na Facebooku: