Selekcja: Macewicz

Wywiad

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich artystów. Tym razem na celowniku Macewicz.

Czego aktualnie słuchasz?

Ostatnio moje życie nieco zwolniło dzięki czemu znajduję więcej spokoju i czas na to, aby przysłuchiwać się takim artystom jak DB1, który pochodzi z Wielkiej Brytanii. Tego człowieka podziwiam za to, jak wiele przestrzeni potrafi zbudować w muzyce dubowej. Na początek polecam utwór DB1 – Zukr.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Często sięgam do kolekcji Terje Isungset, czyli norweskiego artysty, kompozytora, a także twórcy instrumentów z nietradycyjnych materiałów takich jak na przykład lód.

Poza tym w ciągu ostatnich kilku dni po raz kolejny powróciłem do dyskografii Luke Slater’a aka Planetary Assault Systems. Uwielbiam tego artystę za to, z jakim pomysłem zbudował każdy jeden swój utwór przy stopie 4/4. Mistrz! Ważnym elementem jest także moja praca gdzie na co dzień moje życie łączy się z muzyką organową.

Gdzie grasz w ten weekend ?

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle barwnie. W piątek, 10 maja zagram we wrocławskim klubie Transformator na imprezie Zajezdnia pres. Lsdxoxo. Bardzo się cieszę na to wydarzenie, gdyż to wyjątkowa okazja do zagrania tego czegoś zwyrodniałego w połączeniu z najmocniejszym. Wiem, że będzie ciekawie. Za to w sobotę 11 maja zagram w klubie ://about blank w Berlinie, gdzie pod banderą Slapa będziemy ze Spectribem reprezentować nasz kolektyw wraz z ekipą Elements i zaproszonymi gośćmi. 22 godziny imprezy same mówią za siebie, do tego szykuje się spora reprezentacja najbliższych znajomych – nie mogę się doczekać 🙂

5 utworów, które masz zawsze ze sobą

 

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →