Selekcja: Leon

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Leona.

Czego właśnie słuchasz?

W zasadzie codziennie szukam nowej muzyki do grania w weekendy. Z rzeczy, które właśnie „wpadły mi w ucho” wymieniłbym dwie nowe EP-ki wydane przez Semantica Records, wyprodukowane przez Amandra i MA. Zresztą dwie poprzednie od PSYK i Woo York (szczególnie utwór Atlantis) również były doskonałe. Dalej nowe EP-ki z Soma Records od SLV i Tensal, które ukażą się pod koniec miesiąca. Ostatnio słucham również nowych produkcji zrobionych wspólnie przez DEASa i A_GIMa – kilka ich rzeczy testowałem już w klubach i jestem fanem efektów ich wspólnej pracy. Jeśli chodzi o albumy, w ostatnim czasie słuchałem całego albumu Nessa, Roberta Hooda, projektu Versus (który wystąpi na Audioriver) oraz Pisetzkiego. Od paru tygodni „wałkuję” również drugą kompilację Realm Of Consciousness z Afterlife.

Lubię również grać house, dlatego zawsze sprawdzam co dzieje się m.in. w Crosstown Rebels / Rebellion, gdzie wyszły ciekawe epki od Stimmhalt, Serge’a Devanta czy SIS i czekam na nową EP-kę od Bedouin. Jestem zresztą fanem tego duetu i kiedy mam ochotę na bardziej Sun/Day-owe klimaty, po prostu włączam któryś z ich setów.

Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend gram w Warszawie na Lost Pool. Po zeszłorocznych imprezach, mocno rekomenduję nadrobienie zaległości każdemu, kto jeszcze nie miał okazji tego doświadczyć. Zanosi się na epicki Rave.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Nie mam żelaznych punktów na swoich playlistach – selekcji dokonuję raczej pod konkretną imprezę. Poniżej jednak kilka utworów i wytwórni do których często wracam.
Z perspektywy czasu zdecydowanie najważniejszy dla mnie numer ostatnich 12 miesięcy. Cały czas wywołuje u mnie podobne emocje za każdym razem jak go słyszę lub gram:

Na rozgrzany parkiet doskonale sprawdza się Luke Slater. Ten numer grałem kilka razy od czasu kiedy wyszedł w 2016 r i zawsze się sprawdza.

Jestem fanem Tale of Us oraz klimatu jaki promują w swoim labelu Afterlife. Ostatnia kompilacja Realm Of Consciousness jest pełna doskonałych numerów i spokojnie mógłbym wskazać 5, które zapełniłyby tę listę, ale wskaże ten jeden właśnie od właścicieli wytwórni.

Kolejny label, który lubię to Soma. Tutaj na uwagę zasługuje chociażby ostatnia EP-ka od Marka Henninga, którą miałem okazję już testować w klubach.

Na koniec kolejna wytwórnia, którą sprawdzam, czyli Figure i również nowa EP-ka, która zagości w najbliższym czasie w mojej playliście.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →