Selekcja: Leon

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Leona.

Czego właśnie słuchasz?

W zasadzie codziennie szukam nowej muzyki do grania w weekendy. Z rzeczy, które właśnie „wpadły mi w ucho” wymieniłbym dwie nowe EP-ki wydane przez Semantica Records, wyprodukowane przez Amandra i MA. Zresztą dwie poprzednie od PSYK i Woo York (szczególnie utwór Atlantis) również były doskonałe. Dalej nowe EP-ki z Soma Records od SLV i Tensal, które ukażą się pod koniec miesiąca. Ostatnio słucham również nowych produkcji zrobionych wspólnie przez DEASa i A_GIMa – kilka ich rzeczy testowałem już w klubach i jestem fanem efektów ich wspólnej pracy. Jeśli chodzi o albumy, w ostatnim czasie słuchałem całego albumu Nessa, Roberta Hooda, projektu Versus (który wystąpi na Audioriver) oraz Pisetzkiego. Od paru tygodni „wałkuję” również drugą kompilację Realm Of Consciousness z Afterlife.

Lubię również grać house, dlatego zawsze sprawdzam co dzieje się m.in. w Crosstown Rebels / Rebellion, gdzie wyszły ciekawe epki od Stimmhalt, Serge’a Devanta czy SIS i czekam na nową EP-kę od Bedouin. Jestem zresztą fanem tego duetu i kiedy mam ochotę na bardziej Sun/Day-owe klimaty, po prostu włączam któryś z ich setów.

Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend gram w Warszawie na Lost Pool. Po zeszłorocznych imprezach, mocno rekomenduję nadrobienie zaległości każdemu, kto jeszcze nie miał okazji tego doświadczyć. Zanosi się na epicki Rave.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Nie mam żelaznych punktów na swoich playlistach – selekcji dokonuję raczej pod konkretną imprezę. Poniżej jednak kilka utworów i wytwórni do których często wracam.
Z perspektywy czasu zdecydowanie najważniejszy dla mnie numer ostatnich 12 miesięcy. Cały czas wywołuje u mnie podobne emocje za każdym razem jak go słyszę lub gram:

Na rozgrzany parkiet doskonale sprawdza się Luke Slater. Ten numer grałem kilka razy od czasu kiedy wyszedł w 2016 r i zawsze się sprawdza.

Jestem fanem Tale of Us oraz klimatu jaki promują w swoim labelu Afterlife. Ostatnia kompilacja Realm Of Consciousness jest pełna doskonałych numerów i spokojnie mógłbym wskazać 5, które zapełniłyby tę listę, ale wskaże ten jeden właśnie od właścicieli wytwórni.

Kolejny label, który lubię to Soma. Tutaj na uwagę zasługuje chociażby ostatnia EP-ka od Marka Henninga, którą miałem okazję już testować w klubach.

Na koniec kolejna wytwórnia, którą sprawdzam, czyli Figure i również nowa EP-ka, która zagości w najbliższym czasie w mojej playliście.

Polub muno.pl na Facebooku: