Selekcja: Juerga

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno numery od Juergi.

Reklama

Czego właśnie słuchasz?

Zawsze mam sporo do słuchania. Mam ten przywilej, że jako szef agencji Urbanum, mam wokół siebie sporo bardzo utalentowanych artystów, których cenię sobie od dawna. Obecnie słucham kilku promówek, które zaczną ukazywać się na jesień. Pracujemy również nad naszą pierwszą autorską EPką, która będzie wspólnym dziełem kilku artystów z naszych szeregów. To będzie coś bardzo wyjątkowego.
Z tego co zagram w ten weekend mogę zdradzić numery, które już się ukazały. Są to kompozycje od Rommka z najnowszej płyty dla Blueprint Jamesa Ruskina, Bylly’ego, Garetha Wilda, Concept Of Thrill czy świeżutki remix od Rrapha dla innego polskiego producenta Piotra Figla.

Gdzie grasz w ten weekend?

Jestem bardzo ciekawy tego weekendu, gdyż wracam do rodzinnego Poznania, w którym nie grałem jakiś czas. Tym bardziej interesująco, bo gram w poznańskich fortach, które znam od dziecka, ale nigdy nie byłem tam na imprezie. Organizatorzy zapowiadają dekoracje, kilka scen i aż 24h nieprzerwanych atrakcji muzycznych. Zagram w okolicach 1:00, zatem na pewno będą moje najcięższe brzmienia.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Bardzo lubię wracać do numerów artystów z rodziny Urbanum, które znaczyły coś więcej na ich muzycznej drodze. Zawsze jak słyszymy je wspólnie w klubie, rodzą one fajnie wspomnienia. Lubię dzielić się nimi z ludźmi, którzy może nigdy ich nie słyszeli. Tym bardziej, że są to bardzo dobre produkcje, które zostały docenione przez wielu znakomitych DJ-ów.

Polub muno.pl na Facebooku: