Selekcja: ISNT

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu "offbitowe techno czy post punkowe industrialne brzmienia" od ISNT.

Czego właśnie słuchasz?

Ostatnie tygodnie spędziłam pracując nad moim nowym live actem i jestem nieco zmęczona słuchaniem dźwięków muzyki elektronicznej, oscylującej dookoła techno, ambient, industrial, więc teraz relaksuję się przy Black Marble i albumie A Different Arrangement. Dość często wracam do ich muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdzie grasz w ten weekend?

W najbliższy weekend zagram na Dym Festiwal 2 w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to inicjatywa, której pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Mateusz Rosiński (wrong dials), całość wspierana jest przez Miejskie Centrum Kultury. Odbędzie się też projekcja filmu Radosława Sirko Pogłos / Reverberation. 2015 art documentary. Zagrają tam artyści głównie z Polski, ale też z Czech, lub działający na terenie Berlina. Zagramy też z dziewczynami FOQL i VTSS pełnym składem Oramics.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Zawsze mam utwory, które mogą tworzyć ze sobą kontrasty, lubię też połamane offbitowe techno czy post punkowe industrialne brzmienia z surowym wokalem. Podczas grania obserwuję ludzi i to jak reagują, wspólnie doświadczamy wrażeń muzycznych. Czasem polecimy do górę, czasem w dół.

Zdjęcie główne: Nodar KontselidzePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →