Selekcja: Hitman

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu dubstepowe numery od Hitmana.

Czego właśnie słuchasz?
Tak naprawdę częściowo są to świeże rzeczy ze sceny dubstepowej, która najbardziej mnie dotyczy. Jestem jednak otwarty na inne gatunki i chętnie sięgam po najrozmaitszą muzykę – w zależności od nastroju.
Zaczynając od dubstepów, niesamowicie mocno czekam na świeży release od ZHA, wydawany na limitowanym, 10 calowym winylu! Katowane codziennie.
Kolejną pozycją jest ostatnie wydawnictwo Innamind Recordings, materiał mojego rówieśnika z Holandii – TMSV.
Jeżeli chodzi o poniższego artystę, ciężko było mi wybrać jeden z dziesiątek utworów… LFK to czysta fabryka bitów z Krakowa. Za jakiś czas będzie o nim głośno, tellin’ ya.
Zaprawdę powiadam – *wszystko* z rąk tego człowieka to sztos. Obecnie jeden z najbardziej obiecujących artystów na scenie 140. Encrypted Audio rudebwoi!
Na ten utwór Ourman’a trafiłem przez przypadek w którymś z podcastów i jestem zachwycony! Nie wymaga komentarza, posłuchajcie. Forthcoming Locus Sound.
BARDZO ważne ogłoszenie! Zamienię nerkę na jedna ze stu limitowanych kaset Bengal Sound – Culture Clash. Mówię poważnie. Kontakt priv.
Nie samym dubstepem żyjąc, lubię na pobudkę w pracy posłuchać (w ostatnim czasie) kilku utworów, do których sama buja mi się głowa.
Jaram się przesterem…
Oraz czymś dużo milszym dla ucha, spokojniejszym i mniej agresywnym.
Gdzie grasz w najbliższym czasie?
31.10 (Halloween) gramy rozgrzewkę b2b z chłopakami z NSA. Na imprezie, którą wspólnie organizujemy. W ramach Dungeon Beats 012 postanowiliśmy ściągnąć do klubu Projekt Lab 12 (słownie dwunastu) zagranicznych artystów związanych z labelem Encrypted Audio, w tym obu założycieli – Deafblind’a (USA) i Content’a (UK). Będą to jednocześnie piąte urodziny labelu. Na dwóch pozostałych scenach o selekcje najwyższej próby z gatunków dnb, techno czy electro zadbają znani i lubiani, lokalni DJ’e. Serdecznie zapraszam!
Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?
Poniższe kawałki usłyszycie BARDZO często w moich setach. Bardzo często:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →