Selekcja: Daze

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu house'owe propozycje od Daze'a.

Czego właśnie słuchasz?
Ostatnio natknąłem się na 3,5-minutowy zwiastun nowego wydawnictwa Detroit Side. Wałkuję go na okrągło i nie mogę wyjść z podziwu jakim genialnym producentem i remixerem jest S.A.M.. Polecam każde jego dzięło, czy to atmosferyczny deep house czy drone/ambient. I oczywiście, nie moge się doczekać pojawienia się na półce Detroitside 001.

Jeśli mam dłuższą wolną chwilę w domu i nie przeglądam nowości/zapowiedzi, zamiast radia odpalam po raz enty RROOM podcast Alexandra Kyoseva:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdzie grasz w ten weekend?
24 lutego dedykowany jest podróży do Poznania, gdzie w Twojej Starej kręcimy płytami wraz z Robertem Błaszczykiem i Ketyovem. To będzie moja druga przejażdzka do Wielkopolski, dlatego nie ukrywam swojej ekscytacji. 25, jak tylko wrócę, biorę się za przygotowanie jednej z piwnic w rzeszowskim rynku, gdzie goszczę Karola XVII I MB Valence’a. Na tę okazję panowie odkurzają i zabierają swoje ulubione dwunastocalówki – więc jeśli ktoś jest w okolicy, gorąco polecam.
5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →