Selekcja: Concept Of Thrill

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno numery od Concept Of Thrill.

Czego właśnie słuchasz?
Pytanie to zawsze zadaje sobie sam gdy wstaję rano, „człowieku czego teraz słuchasz” i generalnie kiedy nie produkuję to kończy się zawsze na jakimś połamanym deepowym eksperymencie typu ASC – Bell Curve (SMG).

Natomiast jeżeli cofam się w przeszłość to na głośniki wjeżdża oldschool, chociażby taki jak:
Między takimi wesołymi i głębokimi pioseneczkami, które przeplatają się u mnie w tygodniowej playliście dochodzą czasem utwory typu „w lesie pełnym smoły” np. The Haxan Cloak – The Mirror Reflecting (Part 2).
Gdzie grasz w ten weekend?
W Piątek 26 maja wraz chłopakami z Playground w składzie Kaotik, Tralien i ja oraz Anją Kraft (electrified.) będziemy supportować Jonasa Koppa, którego występ na oficjalnym Tresor Showcase w klubie Smolna (Warszawa) odbędzie się w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Photon Belt”. Dodatkowo na imprezie wystąpi jeden z rezydentów Tresora, HGR.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?
Nie jestem fanem schematycznego grania, co wiąże się z tym, że nie do końca przywiązuję się do konkretnych tracków. Podczas przygotowań do kolejnego występu staram się dokładać nowe utwory, czy to starsze czy to nowsze, których nigdy nie grałem, selekcjonując je bardziej po groove lub konstrukcji, aniżeli po nazwie (stad moja słaba pamięć do tytułów ;). Jeżeli już miałbym coś ponownie zagrać w nadchodzący weekend to na pewno w piątek w Smolnej poleciałyby:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Nowotniak

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →