Selekcja: Capo

Zapowiedzi

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Capo.

Czego właśnie słuchasz?

Ze względu na liczne obowiązki nie mam niestety zbyt wiele wolnego czasu, który mogę przeznaczyć na poznawanie nowych gatunków muzycznych. Ograniczam się praktycznie całkowicie do muzyki klubowej – słucham setów z imprez, podcastów, sprawdzam nowości w sklepach, przeglądam katalogi wytwórni płytowych, tracklisty itp. Przykładam dużą wagę do pozyskiwania nowego materiału.
Ze świeższych wydawnictw, które ostatnio wałkuję, warto wyróżnić składankę ACT III moskiewskiego Propaganda oraz pierwszy album Leirasa.
Interesujące są również starsze produkcje Stanislava Tolkacheva, które doczekały się reedycji na Pohjola oraz Intergalactic Research Institute For Sound.

Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend gram w Projekt LAB. Cieszę się, że po ponad rocznej przerwie wracam do Poznania, gdyż wszystkie poznańskie gigi wspominam bardzo dobrze. Impreza to kolaboracja Mødule i Projekt Labirynt, której wynikiem jest występ OAKE. Razem z chłopakami z The Effaith będę odpowiadać za closing sceny głównej.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie.

Zazwyczaj ze sobą mam sporo starszych rzeczy, z którymi czekam na odpowiedni moment w secie. Jednym z takich numerów jest B1 z Lost Recordings #3 Steve’a Bicknella. Jest to mój ulubiony numer z całego katalogu Cosmic.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chętnie sięgam po utwory artystów związanych z Sandwell District.

W moich setach można często usłyszeć produkcje Erica Fetchera. Ten numer gram chyba najczęściej.

W ostatnich miesiącach mojej torby nie opuszczał również Freddy K w remiksie PVS, którego jestem wielkim fanem.

W zestawieniu nie może zabraknąć oczywiście Planetary Assault Systems. Wybór konkretnego numeru był trudny, ale padło na Black Tea.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →