La Roux gwiazdą Selector Festival 2011

Wydarzenie

Poznaliśmy pierwsze nazwiska artystów trzeciej edycji festiwalu Selector, którzy wystąpią w dniach 3-4 czerwca na krakowskich Błoniach.

Selector Festival odbędzie się w tym roku po raz trzeci, tradycyjnie już na początku czerwca, rozpoczynając tym samym sezon festiwalowy w naszym kraju. Od pierwszej edycji Selector stał się ważnym wydarzeniem na muzycznej mapie Polski, osiągając spory sukces zarówno pod względem frekwencyjnym jak i artystycznym. W tym roku organizatorzy Selector Festival zaplanowali nowe aktywności, które połączą awangardę i eksperyment na scenie muzycznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zdobywcy prestiżowej nagrody Grammy – grupa La Roux jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji Selector  Festival. O La Roux zwykło się myśleć jako o projekcie Elly Jackson. Tymczasem, nie dość, że jest to duet, to podczas koncertów wspomagany jest też przez dodatkowych muzyków. Nie ulega jednak wątpliwości, że pierwszoplanowe role grają tu zdecydowanie Elly i Ben Langmaid. Ich znakiem rozpoznawczym są twarde syntezatorowe, nawiązujące do lat 80-tych brzmienia połączone z tanecznym rytmem. Występ na Selector będzie ich pierwszym koncertem w Polsce i póki co jedynym ogłoszonym w Europie.

Do składu dołączyli także Klaxons, Hercules and Love Affair, The Orb, Does It Offend You, Yeah?, Fenech-Soler oraz Logo. W sprzedaży dostępne są już bilety dwudniowe (210 pln) oraz jednodniowe (150 pln).

Źródło: materiały organizatora

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →