Selector Festival 2009. Światowi VJ’e i polscy DJ’e.

News

Jak informują organizatorzy Selector Festival będzie również miejscem prezentacji najlepszych międzynarodowych twórców sztuki multimedialnej i vj'ingu. Znamy też polskich dj'ów którzy wystapią w Krakowie.

„Jak zapowiadaliśmy od samego początku: Selector Festival będzie również miejscem prezentacji najlepszych międzynarodowych twórców działających na styku muzyki oraz sztuki multimedialnej. W tym roku będziemy gościć trzy projekty, w tym światowe gwiazdy VJ`ingu: Inside-Us-All.” – Mikołaj Ziółkowski, Alter Art

1.Inside-Us-All

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jeden z najwyżej cenionych brytyjskich kolektywów zajmujących się wizualizacjami. Dwa lata z rzędu znaleźli się na pierwszym miejscu DJ Mag Top 20 VJs. Jak napisał jeden ze specjalistycznych serwisów: ”Zobacz prace tych gości, a zobaczysz przyszłość”.

Biorąc udział w najważniejszych wydarzeniach muzycznych na świecie, wykreowali wyjątkowy styl video-instalacji w obrębie minimalistycznej architektury miejsca, w którym występują. IUA angażują się w akcje charytatywne pracując np. z Greenpeace.

2. Vj Dubassy

VJ i artysta video z Londynu. Obecnie mieszka w Barcelonie. W październiku 2007 i 2008 roku DJ Magazyn sklasyfikował go na 7 miejscu spośród vj`ów na świecie. W ciągu 8 lat kariery VJ Dubassy brał udział w wielu festiwalach, wydarzeniach muzycznych i klubowych.

Przez rok był rezydentem w londyńskim Ministry Of Sound. Współpracował także z MTV oraz innymi znanymi klubami w Londynie. Występował z takimi artystami jak: Roni Size, Quantic Soul Orchestra, Zero7, Andy C, London Electricity, Plump DJs, Coldcut, Asian Dub Foundation i wieloma innymi.

3. Vj Azz

Pochodzi z Tajwanu – od 2004 rezyduje w Wiedniu. Jej przygoda z wizualizacjami zaczęła się od rysowania komiksu na łamach stron dotyczących kultury i literatury dla wiodącej tajwańskiej gazety. Słynie ze swoich mrocznych wizualizacji, które finalnie emanują szeroką paletą barw, a jej z jednej strony „grzeczne” ale zadziorne obrazki – wywołują wśród publiczności dodatkowe wrażenia estetyczne.

Znamy także polskich DJ`ów, którzy wystąpią na trzeciej scenie BURN ENERGENCY ZONE. Będą to:

Sorry Ghettoblaster; SLG; Supra1; Beats Friendly; Eltron John; Pompon Team; B.A.R.T.O; Lucjan & Thomas Langner.

ALTER kART

Jedynym sposobem płatności na Selector Festival jest ALTER kART – co-brandingowa karta (zbliżeniowa) Paypass Mastercard. Dzięki bezstykowym terminalom eService transakcja trwa 2-3 sekundy, a przy kwocie do 50 PLN nie wymaga ani PIN’u, ani podpisu – wszystko odbywa się nowocześnie, szybko i wygodnie.

Bezpłatne karty są do odbioru w kasach na terenie festiwalu. Karty można na miejscu zasilić nominałami 50 i 100 PLN (uwaga: dla Waszej wygody na terenie festiwalu jest bankomat, z którego możecie wypłacić gotówkę, by zasilić ALTER kART).

ALTER kART będzie obowiązywać na wszystkich festiwalach Alter Art w tym i w następnym sezonie. ALTER kART można używać poza festiwalami jako normalną kartę płatniczą (również do transakcji w internecie).

Wcześniej ogłoszeni artyści to: Franz Ferdinand, Orbital, Röyksopp, CSS, Fischerspooner, Dizzee Rascal, Digitalism (dj set), New Young Pony Club, Deadmau5, Erol Alkan, Busy P, Dj Mehdi i Agoria oraz Öszibarack, Loco Star, Modfunk, Miloopa, Skinny Patrini, Mentalcut i Kamp!.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →