Seelenluft nagra nowy album również dzięki Tobie!

News

Po długim czasie milczenia szwajcarski producent Seelenluft zapowiada powstanie nowego albumu. Jednak o pomoc w jego zrealizowaniu zwrócił się do fanów. Pomożecie?

Seelenluft to Beat Soler – pochodzący z Zurychu producent i twórca nowatorskiej muzyki tanecznej, przynajmniej do czasu. Autor albumu The Way We Go czy przebojowego singla Manila(do odsłuchu w Muno.FM – spójrz w prawo:), na kilka lat zapadł się pod ziemię. Co robił?

Soler skupił się na tworzeniu ścieżek dźwiękowych do filmów – w sumie od 2011 roku wyprodukował ich około sześciu. Jednak stara miłość nie rdzewieje i po kilku latach spędzonych nad produkcją muzyki filmowej, Seelenluft postanowił wrócić do korzeni.

Współpraca z muzykami, którą prowadził w ostatnich latach mocno zainspirowała go w tworzeniu nowego dzieła. Jednak jak sam przyznaje wynajęcie profesjonalnych artystów do nagrywania to bardzo kosztowny proces, na który go nie stać.

Postanowił skorzystać z wemakeit – największej w Szwajcarii crowfundingowej platformy w branży muzycznej.

Niestety nagrania takie jak te kosztują pieniądze. Muzycy są opłacani na godziny, muszę wynająć studio, a do tego dochodzi jeszcze obsługa techniczna.W czasach nielegalnego pobierania muzyki w sieci, zebranie pieniędzy z mojej muzyki stało się dość trudne. Ponieważ bardzo cenię muzyków z którymi chcę współpracować, chciałbym zapłacić im sprawiedliwe. Niniejszym proszę o wsparcie, niech świat staje się bardziej sprawiedliwy. Proszę wspierajcie artystów! – pisze Soler

Wesprzeć Seelenlufta możecie pod tym linkiem: WE MAKE IT

Polub muno.pl na Facebooku: