Secret Party w Poznaniu na Andrzejki! BILETY!

Wydarzenie

Czegoś takiego jeszcze w Poznaniu nie było. 2 grudnia 2011 odbędzie się event z cyklu Secret Place. Bilety w limitowanej puli, a miejsce imprezy do samego końca trzymane jest w tajemnicy. Zagrają Marcin Czubala, Conradq i Polish Kartel.

Secret Party, które na stałe zagościły w Berlinie, Miami, na Ibizie czy w Londynie, mają szansę zaistnieć w Poznaniu. Ekipa Polish Kartel zaprasza na niecodzienny event, w jeszcze bardziej niecodziennej miejscówce. Secret Place, o którym mowa, będzie niezwykłą przestrzenią znajdująca się w sercu Poznania, która zostanie specjalnie zaaranżowana na potrzeby imprezy Andrzejkowej.

Adres miejsca imprezy zostanie podany w jej dniu na numer telefonu komórkowego. W sekretnej atmosferze będzie wróżenie z muzycznego klucza wraz z ekipą Polish Kartel. W cenie najwyższej jakości muzyka elektroniczna, mega nagłośnienie, jedyne w swoim rodzaju wizuale (VJ Deep.Chock) i multimedialne show.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na eventach z cyklu Polish Kartel nie może zabraknąć ciekawej mody. Tym razem zaprezentuje się pracownia BISTOR i poznański projektant Łukasz Czajkowski!

Na Secret Party w Poznaniu nowe kolekcje zaprezentuje min. Łukasz Czajkowski (Bistor)

Poznaliśmy już wszystkich wykonawców. Tego wieczoru zagrają: Polish Kartel (Juniore, Creamer, Will Art), Conradq oraz jako gwiazda główna Marcin Czubala z Mobilee Records. Multimedialnym mecenasem wydarzenia będzie Sonart.

Ilość miejsc mocno ograniczona. W sprzedaży limitowana pula bietów dostępna na muno.pl w cenie 30 zł (przedsprzedaż). Przy zakupie biletu trzeba podać numer telefonu, na który w dniu imprezy zostanie wysłany adres.

Więcej:

02.12 (PT) Polish Kartel.03 w. Marcin Czubala @ Secret Location, PoznańPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →