Warsaw Calling zaprasza na imprezę z Secret Guest – BILETY!

Wydarzenie

8 marca w warszawskiej Willi na Solcu odbędzie się wyjątkowa impreza, której gwiazdę wieczoru poznamy tuż przed występem! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Pierwsza edycja imprezy Secret Guest okazała się wyjątkowo udanym eksperymentem, przyciągając na wydarzenie setki fanów elektronicznych brzmień, którzy stworzyli niepowtarzalny, rave’owy klimat, bawiąc się na parkeicie do 7 nad ranem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ EDYCJI IMPREZY

Teraz czas na powtórkę z rozrywki, czyli kolejną szaloną imprezę w nietypowym miejscu, jakim niewątpliwie jest Willa na Solcu. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem, organizatorzy nie zdradzają nazwiską gwiazdy, aż do momentu pojawienia się jej za deckami.
W naszej ocenie artysta ten to jeden z największych highlightów minionych 12 miesięcy, pod każdym względem. Nie można jednak powiedzieć, że ubiegły rok był dla tej osoby przełomem, bo konsekwentnie pracowała ona na swoją pozycję od dłuższego czasu, a wysiłki te były doceniane już wcześniej mówią organizatorzy.
Secret Guest to także support na najwyższym poziomie – na głównym dancefloorze wystąpią Kuba Sojka live, Pol_On, Pitti Schmitti, Kuvau oraz gospodarze, czyli kolektyw Warsaw Calling. Drugą sceną zawładnie płeć piękna – TwiceDice, KiM i Eli.

Miejsce: Willa na Solcu – Warszawa
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →