Sebastian Meissner aka Klimek w łodzkim klubie Jazzga!

News

Klimek - czyli Sebastian Meissner, niemiecki kompozytor polskiego pochodzenia wystąpi 14 maja w łódzkim klubie Jazzga.

Sebastian Meissner, artysta multimedialny znany także jako Random Industries czy Random Inc, to postać dobrze znana w świecie muzyki elektronicznej.

Pod pseudonimem Klimek wydał dla kolońskiego Kompaktu genialną minimalistyczną płytę Milk & Honey, składającą się z dziewięciu kompozycji w pełni odzwierciedlających jego niezwykłą wrażliwość muzyczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako Random Industries zyskał rozgłos za sprawą awangardowych eksperymentów firmowanych m.in. przez kultowe oficyny Mille Plateaux czy Sub Rosa. Sebastian Meissner uczestniczył także w projektach związanych z przestrzenią miejską. Badając różne konteksty społeczne, kulturowe i historyczne związane z czasoprzestrzenią miejską, tworzy instalacje audiowizualne będące pewną osobistą refleksją na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Swoje projekty prezentował podczas festiwali na całym świecie, m.in. na Mutek w Montrealu, berlińskim Transmediale, na Sonarze w Barcelonie. W czasie 13. Festiwalu Kultury Żydowskiej stworzył multimedialną instalację Obecność/ Nieobecność, która była pewną formą krytycznej medytacji nad przestrzenią – osobistym komentarzem na temat zmian jakie zachodzą na Kazimierzu.

W Jazzdze Sebastian Meissner zaprezentuje nam swoje najbardziej minimalistyczno- ambientowe oblicze występując jako Kilmek.

Więcej:
Klimek @ Jazzga – 14.05(środa)MySpace Klimek

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →